Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Hakkınızı helal edin kızlar
kalkamadım hangisine kalkamadığıma yanayım
aynı odada misafirin bende kaldığına rahatsız olmasın diye mi
uyandığım anda panik atak gecirdiğime mi
az zorlayım kalkayım derken babamın ayağa kalkmasına mı
evimde olmak vardı evimde :çok üzgünüm:
Allah hepinizden razı olsun dualarınızı kabul etsin :çok üzgünüm:

Hayırlı cumalar arkadaşlar...bende saat 01.30 da okudum dualarımı Allah kabul eder inşallah. çünkü evimde değilim, ne zaman yatıldıysa o zaman ettim duamı yatmadan Rabbim hepimiizn kini kabul eder inşallah......hakkınızı helal edin..

bende ettim duamı gece kalktım ALLAHım hayırlısıyla dualarımızı kabul eder inşallah kızlar
kalkamayanlarada tabiki helal olsun insanlık hali Şeniz

Anlayışınız için sağolun arkadaşlarr a.s.
Allah hepinizden razı olsunn
benim de varsa hakkım helal olsunn sizlere
hayırlı cumalarr Şeniz

kizlar saate cok takilmayin. onemli olan birbirimiz icin samimi bir sekilde dua etmek. kalkamayanlar cuma gunu hurmetine simdi edebilirler. Rabbim hepimizin duasini kabul etsin. ellerimizi bos cevirmesin...

kızlar burayı bu hafta gördüm ama ne yazık ki lekelenmem olduğu için ben katılamadım inşallah haftaya ben de katılırım beni de dualarınızdan esirgemeyin biribrinz için dua etmeniz çok güzel umarım kabul olur

ay listey, şimdi gördüm ne güzel olmuş maşallah size Allah kabul etsin

canlarım cok istedim ama olmadı kalkamadım hakkınızı helal edin

canlarım ben perşembeye kadar yokum listeyi alamıyacam sizden bişey istesem yaparmısınız beni yarınki listeye eklesniz bende gecen haftaki listemle dua etsem olurmu yani eklerseniz eklemessenizde canınız sagolsun hepiniz hakkınızı helal edin Çok üzgünüm çoook

DUA EDıLECEKLER LıSTESı
1.Yasemin-66...hayırlı ve sağlıklı bir bebeği olsun tez vakitte...yuvasından mutluluk huzur eksik olmasın...amin

DUA EDıLECEKLER LıSTESı
1.Yasemin-66...hayırlı ve sağlıklı bir bebeği olsun tez vakitte...yuvasından mutluluk huzur eksik olmasın...amin
2 -LıVAZA ....hayırlı bir evlat istiyorum maddi sıkıntıdan kurtulup evimizde huzurlu mutlu olalım inşallah

LıSTEYı KOPYALAYARAK MESAJ ALANIMIZA YAPIŞTIRALIM VE SIRADAN RUMUZUMUZU, DUAMIZI EKLEYELıM...
KATILIMIN ARTMASI DıLEĞıYLE...ALLAH KABUL ETSıN...

DUA EDıLECEKLER LıSTESı
2 -LıVAZA ....hayırlı bir evlat istiyorum maddi sıkıntıdan kurtulup evimizde huzurlu mutlu olalım inşallah
3-Burcums....Babacığımın ruhuna, annemi kız kardeşimi ve tüm mümin kardeşlerimi kötülüklerden koru Ya Rabbim... Reddi miras davası lehimize sonuçlansın ve maaşımızı alabilelim... Sözlümün işleri hayırlısıyla düzelsin ALLAH'ım...

LİSTEYİ KOPYALAYARAK MESAJ ALANIMIZA YAPIŞTIRALIM VE SIRADAN RUMUZUMUZU, DUAMIZI EKLEYELİM...
KATILIMIN ARTMASI DİLEĞİYLE...ALLAH KABUL ETSİN...

DUA EDİLECEKLER LİSTESİ
2 -LİVAZA ....hayırlı bir evlat istiyorum maddi sıkıntıdan kurtulup evimizde huzurlu mutlu olalım inşallah
3-Burcums....Babacığımın ruhuna, annemi kız kardeşimi ve tüm mümin kardeşlerimi kötülüklerden koru Ya Rabbim... Reddi miras davası lehimize sonuçlansın ve maaşımızı alabilelim... Sözlümün işleri hayırlısıyla düzelsin ALLAH'ım...
4-Lady ........... 8 yıl boyunca verdiğim emeklerin boşa gitmesini sevginin nefrete dönüşmesini istemiyorum.Rabbim hayırlı zamanda eski günlere dönüştürsün eşiyle.Kayınpederi evinden ayrılsın öbür oğluyla birlikte yasamaya baksın eşimin kardeşleribabalarını ikna edebilsinler bekar oğluyla yasaması için

LıSTEYı KOPYALAYARAK MESAJ ALANIMIZA YAPIŞTIRALIM VE SIRADAN RUMUZUMUZU, DUAMIZI EKLEYELıM...
KATILIMIN ARTMASI DıLEĞıYLE...ALLAH KABUL ETSıN...

DUA EDıLECEKLER LıSTESı
4-Lady ........... 8 yıl boyunca verdiğim emeklerin boşa gitmesini sevginin nefrete dönüşmesini istemiyorum.Rabbim hayırlı zamanda eski günlere dönüştürsün eşiyle.Kayınpederi evinden ayrılsın öbür oğluyla birlikte yasamaya baksın eşimin kardeşleribabalarını ikna edebilsinler bekar oğluyla yasaması için

5- Yaralim.............Herseyden once, yillarca deli gibi çalisan fakat bi turlu dertlerden borçlardan kurtulmayan canim babacigim için onemli bir gorusmemiz var cumartesi gunu...Rabbim yardimcimiz olsun, eger onay gelirse, babamin butun dertleri biticek, huzurla uyuyacak, abimin muradini gormek en kisa zamanda, esimin bana her zaman dort elle sarilmasi, ve ailesinin bana ve aileme yaptiklarinin tek tek odediklerini gormemi nasip eylesin guzel Rabbim.

DUA EDıLECEKLER LıSTESı

5- Yaralim.............Herseyden once, yillarca deli gibi çalisan fakat bi turlu dertlerden borçlardan kurtulmayan canim babacigim için onemli bir gorusmemiz var cumartesi gunu...Rabbim yardimcimiz olsun, eger onay gelirse, babamin butun dertleri biticek, huzurla uyuyacak, abimin muradini gormek en kisa zamanda, esimin bana her zaman dort elle sarilmasi, ve ailesinin bana ve aileme yaptiklarinin tek tek o dediklerini gormemi nasip eylesin guzel Rabbim.

6-BUZDEVRı......bütün ailem ve sevdiklerim ömür boyu sağlıklı,huzurlu olsun...Ablacığımın tez zamanda aşılamaya gerek kalmadan hayırlı,vücud ve ruh sağlığı tam bir bebeği olsun....Buzdevride işi ve özel hayatıyla ilgili doğru ve hayırlı kararlar alsın inşallah..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…