Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Ben çokkk isterim. Ne kadar güzel yazmışsın.
Allah gönlüne göre versin.
Bir tanıdığım bana bir hikaye anlatmıştı: dervişin biri dağlarda gezerken bir kız görmüş.Kız topladığı elmaları etekliğine doldurmuş, gidiyomuş.Derviş seslenmiş:Ey kız ne yapacaksın o elmaları, diye.Kız cevap vermiş:Sevdiğime götürürüm.
Derviş:kaç elman var?
Kız:İnsan sevdiğine götürdüklerini sayar mı???
Derviş, elindeki tesbihi bırakmış....
Bu hikayeyi duyduktan sonra 33 tane, 44 tane, 4444 tane saymamaya başladım.Ben duaları sevdiğime, Allah'ıma gönderiyorum.Ama senin için çok sayıda okuyacağım arkadaşım, Allah'ım senin için hayırlı olanı versin...

14.09.2012 PERŞEMBE GECESI HAYIRLI DUA GECESI BULUŞMASI

Bir Müslümanın yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe yanında bulunan görevli bir melek ona ‘duan kabul olsun aynı şeyler sana da verilsin’ diye dua eder.” (Müslim Zikir 87 88; İbni Mâce Menâsik 5)

AÇIKLAMA:
Gelin birbirimize dua edelim. tanımadığımız insanlara dua edip, onlardan dua alalım. bugun listemizi açıp, perşembe akşamı 24.00 de kapatıyoruz. katılmak için listeyi kopyalayalım ve kendi duamızı ekleyelim. perşembe gecesi teheccüd namazı kılıp duamızı edelim. kalkamayanlar ise cuma vakti yani sela ile ezan arası duasını etsin. regl olmak katılmaya engel değildir.

YAPILIŞ:
Sübhane rabbiyel aliyyil alel vehhab
Euzubillahimineşşeytanirracîm Bismillâhirrahmânirrahîm
Elhamdülillâhi Rabbil Âlemîn Vessalâtü vesselâmü alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âlihi ve sahbihi ecmaîn.
Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin

1- TOREDO.......Ya Mucib, Ya Muktedir, Ya Latif, Ya Veliyy olan Rabbimiz.Bizlerin dualarını Efendimiz Muhammed (S.A.V.) vesiyle kabul et.Toredo kulunun bılerek yada bılmeyerek ısledıgı tum gunahlardan arındır.ona hıdayet ver.dusmanları varsa onları kendısınden uzak tut.aılesını ve sevdıklerıne uzun omur ve sıhhat ver..Toredonun kalbını genıslet ya rab..Bu mubarek ayda hasta olanlara sıfa dertlı olanlara deva ver..tum olmuslerının gunahlarını affet bagısla.Ve sevdigi ile tez zamanda sorunsuz bır sekılde evlenmesını nasıp eyle YARABBIM..AMIN.

İş görüşmem var benim için dua eder misiniz..

Rabbim hayırlısı ne ise onu nasip eylesin inşallah..

Bir Müslümanın yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe yanında bulunan görevli bir melek ona ‘duan kabul olsun aynı şeyler sana da verilsin’ diye dua eder.” (Müslim Zikir 87 88; İbni Mâce Menâsik 5)

AÇIKLAMA:
Gelin birbirimize dua edelim. tanımadığımız insanlara dua edip, onlardan dua alalım. bugun listemizi açıp, perşembe akşamı 24.00 de kapatıyoruz. katılmak için listeyi kopyalayalım ve kendi duamızı ekleyelim. perşembe gecesi teheccüd namazı kılıp duamızı edelim. kalkamayanlar ise cuma vakti yani sela ile ezan arası duasını etsin. regl olmak katılmaya engel değildir.

YAPILIŞ:
Elhamdülillâhi Rabbil Âlemîn Vessalâtü vesselâmü alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âlihi ve sahbihi ecmaîn.

1- TOREDO.......Ya Mucib, Ya Muktedir, Ya Latif, Ya Veliyy olan Rabbimiz.Bizlerin dualarını Efendimiz Muhammed (S.A.V.) vesiyle kabul et.Toredo kulunun bılerek yada bılmeyerek ısledıgı tum gunahlardan arındır.ona hıdayet ver.dusmanları varsa onları kendısınden uzak tut.aılesını ve sevdıklerıne uzun omur ve sıhhat ver..Toredonun kalbını genıslet ya rab..Bu mubarek ayda hasta olanlara sıfa dertlı olanlara deva ver..tum olmuslerının gunahlarını affet bagısla.Ve sevdigi ile tez zamanda sorunsuz bır sekılde evlenmesını nasıp eyle YARABBIM..AMIN.

2- aysenur.gee... Allahım ayşenur kuluna nişanlısıyla birlikte bir ömür sağlık huzur içinde olacakları bi yuva evlilik nasip et..helal kazanç sağlayabileceği hayırlı bir iş nasip et.. dualarımızı kabul et yardıma muhtaçlara yardım et ya Rabbim..sana inanan müslüman kullarına cehennem azabında yakma.Aminn

AÇIKLAMA:

YAPILIŞ:

2- aysenur.gee... Allahım ayşenur kuluna nişanlısıyla birlikte bir ömür sağlık huzur içinde olacakları bi yuva evlilik nasip et..helal kazanç sağlayabileceği hayırlı bir iş nasip et.. dualarımızı kabul et yardıma muhtaçlara yardım et ya Rabbim..sana inanan müslüman kullarına cehennem azabında yakma.Aminn

3-özay...ALLAHIM özayın kardeşine 27eylüldeki mahkemesinde kurtulmayı nasip eyle yüzlerini güldür gönüllerindekini hayırlı hayırlısını nasip eyle.. özaya ve özay gibi evladını kaybedenlere evlat sahibi olmak isteyenlere hayırlı ömürlü sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip eyle günahlarımızı affet dualarımızı geri çevirme kabul eyle Allahım
aminn

arkadaşlar tefriciye okumaya başladım 20 eylüle kadar bitirmeye çalışacağım..
bana tefriciye okuyarak destek olursanız çok sevinirim
"özayın gönlündeki muradı için" diye niyet ederseniz ve bana okuduğunuz sayıyı özelden bildirirseniz çok mutlu olurum
dualarda buluşmak dileğiyle

Çok iyisin, Allah razı olsun. Çok sağol.
Okuyacağım dediğin dua, "rabbi yessir" duası mı?

Çok iyisin, Allah razı olsun. Çok sağol.
Okuyacağım dediğin dua, "rabbi yessir" duası mı?

Ne demek Allah kabul etsin.O akşam okudum bile...Evet, rabbi yessir.Benim hayatımda mucize gibi değişiklikler yarattı.Umarım senin için de etkili olur.

bu gece hepiniz için tek tek dua edeceğim sizde nolur beni dualarınıza katın:26:

Dedim; çok yalnızım..
Dedin; ben sana çok yakınım.(bakara 186)

Dedim; benim senden başka kimim var?
Dedin; Allah kuluna yetmez mi?(zümer 36)

Hayırlı sabahlar hayırlı cumalar arkadaşlar..

Bugün iş görüşmem var hayırlısı olsun diye dua eder misiniz..Hakkınızı helal edin..

Cuma gününü bayramımız eyleyen Rabbimize hamdolsun.. Salat ve selam peygamberimiz, Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa 'ya olsun... Mevla bu gün hürmetine bizleri affetsin, ahlakımızı Efendimizin (sallallahu aleyhi ve sellem) ahlakına benzetsin, ihtiyaçlarımızı isteklerimizi hayırla lutfetsin...

BU DUA DA BENDEN OLSUN.. AMİN DİYENLERE.

Allahım Hz.Fatimanın nurları, sırları ,makamı hakkına
Hz.Fatimanın menzileti ,yakınlığı ,derecesi ve masumluğu hakkına
Hz.Fatimanın sırrı ,temizliği ,safası ve ilimleri hakkına

Hz.Fatimanın duaları ,tesbihi ,ibadetleri hakkına
Hz.Fatimanın eziyetleri ,düşen çocuğu ,yanan yüreği hakkına
Hz.Fatimanın sabrı,şerefi ,iffeti ve akan kanı hakkına
Hz.Fatimanın merhameti, duygusu, sevgisi hakkına
Hz.Fatimanın babası, eşi evlatları hakkına
Hz.Fatimayı sevenleri affet. ( amin ya rabb)

Ne demek Allah kabul etsin.O akşam okudum bile...Evet, rabbi yessir.Benim hayatımda mucize gibi değişiklikler yarattı.Umarım senin için de etkili olur.

İnşallah. Tekrar teşekkür ederim. Şifa bulmak için ve hayırlı bir iş bulabilmek için bundan sonra hep okuyacağım.

Hepimize hayırlı cumalar.
Kimin gönlünden ne geçiyorsa, Rabbim bu günün hürmetine hayırla sonuçlandırsın.

kızlar benim içinde dua edermisiniz çok büyük bir sıkıntım var RABBİM inşallah beni bu sıkıntılı zor günlerimden kurtarır ailemle birlikte feraha kavuşturur önce RABBİMDEN bekliyorum sonrada sizlerden benide dualarınıza katın lütfen ismim burcu şimdiden edende etmeyendende ALLAH razı olsun.

ben istiyorum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…