Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

kızlar benim içinde dua edermisiniz çok büyük bir sıkıntım var RABBİM inşallah beni bu sıkıntılı zor günlerimden kurtarır ailemle birlikte feraha kavuşturur önce RABBİMDEN bekliyorum sonrada sizlerden benide dualarınıza katın lütfen ismim burcu şimdiden edende etmeyendende ALLAH razı olsun.

Allahım inşallah sıkıntını gidersin, gönlünü feraha kavuştursun.
Hakkında hayırlısını nasip etsin.

yer gök her yer dua ile duruyor bunu unuatmamak lazım öncelikle
benim şuan aklıma bişi gelmiyor ama ALLAH bunu okuyan herkesin yar ve yardımcısı olsun "O"en büyük sevgili ve yardımcı değil mi zaten:KK34:

sıkıntılarımız bitmiyor çok yoruldum bazen gücümün tükendiğini hissediyorum
çevremde de maddi sıkıntıları olan insanlar var onlarıda düşündükçe dahada kötü oluyorum.
işsizlik maddi sıkıntılar ve kötü komşu ve akrabalar, evlenicem para yok nişan yapıcaz yakında nasıl yapıcaz bilmiyorum
babamın bir işi olsun istiyorum bende çalışmak istiyorum evdeyim iş bulamıyorum cidden bulamıyorum sürekli kendimi işe yaramaz
boş bir insan olarak görmekten artık yoruldum.
rabbim herkesin gönlüne göre versin tüm dertlerimiz bitsin amin...

Ben 4444 tanesini bitirdim zeboş için, isterseniz tekrardan başlayabiliriz canım, kusura bakma yeni görebildim yazdığını iş değiştirdim yeni ortama alışma iş yoğunluğu derken anca anca ferahlıyorum, özür dilerim habersiz bıraktığım için :KK43:

gözdoşum, canım arkadaşım:KK19::KK48::KK19:. benm için okuyup tek başına biitirmişsin ve söylemedin hiç:KK5:ya sen ne iyi kalpli, ne asil birisin

Asinaz söylemese hç haberim olmayacaktı. bu dua kesin kabul olacak ben yürektenn inanıyorum.. ibadetin en makbulu gizli olanıymış ve sen yüreğinden geçirip dile getirmedin bu iyiliğini:KK25:

ya gözdoş ben ne diyeceğimi bilemedim şimdi:KK25:. Allah senden razı olsun, gülen yüzün solmasın, yolun açık olsun hayatta her zaman :KK16::KK16::KK16::KK16:

gözdoşum, canım arkadaşım:KK19::KK48::KK19:. benm için okuyup tek başına biitirmişsin ve söylemedin hiç:KK5:ya sen ne iyi kalpli, ne asil birisin

Asinaz söylemese hç haberim olmayacaktı. bu dua kesin kabul olacak ben yürektenn inanıyorum.. ibadetin en makbulu gizli olanıymış ve sen yüreğinden geçirip dile getirmedin bu iyiliğini:KK25:

ya gözdoş ben ne diyeceğimi bilemedim şimdi:KK25:. Allah senden razı olsun, gülen yüzün solmasın, yolun açık olsun hayatta her zaman :KK16::KK16::KK16::KK16:

:):)

inşallah kabul olacaktır.
Aslında ben bilmediğini bilmiyordum Zeboş.
Kendimi kötü hissettim şimdi.

Son düzenleme:
Eş olmak" ne demektir,hiç düşündünüz mü?

"Her şeyiyle aynı olmak" sanır bazıları ve yanılır.
Bir çift çorap da "eş"tir mesela, tamamen aynıdır.
Aynı anda kirlenir,aynı anda yıkanır,

aynı anda giyilir ama farklı zamanlarda ve farklı yerler
den sökülür,yıpranır ve yine aynı zamanda atılır..

"EŞ" olmak,aynı olmak değil;her hâlükârda, BİR ARADA olabilmektir...

Rabbim eşlerimizden ayırmasın bizleri..

Eş olmak" ne demektir,hiç düşündünüz mü?

"Her şeyiyle aynı olmak" sanır bazıları ve yanılır.
Bir çift çorap da "eş"tir mesela, tamamen aynıdır.
Aynı anda kirlenir,aynı anda yıkanır,

aynı anda giyilir ama farklı zamanlarda ve farklı yerler
den sökülür,yıpranır ve yine aynı zamanda atılır..

"EŞ" olmak,aynı olmak değil;her hâlükârda, BİR ARADA olabilmektir...

Rabbim eşlerimizden ayırmasın bizleri..

Amin ,canım aminnnnnn..........
Topiği yeni bulan biri olarak okurken çok duygulandım arkadaşlar dayanışmanız çok güzel
Allah hayırlısıyla darda olanları feraha kavuştursun
Bizimde bebek sıkıntımız var yeni öğrendiğimize göre normal yolla olmayacakmış çocuğumuz
Allahım herşeyi bilir verir diyorum kendimi bu şekilde sakinleştiriyorum elimden ne kadar gelirse tabi
Meryem suresini öğrendim ve faydasını görenleri okudum
Allahım kabul ederse bende başlayacağım bu akşam dualarınızda bana da yer verirseniz çok mutlu olurum.
Allahım hepinizden razı olsun...........

Topiği yeni bulan biri olarak okurken çok duygulandım arkadaşlar dayanışmanız çok güzel
Bizimde bebek sıkıntımız var yeni öğrendiğimize göre normal yolla olmayacakmış çocuğumuz
Allahım herşeyi bilir verir diyorum kendimi bu şekilde sakinleştiriyorum elimden ne kadar gelirse tabi
Allahım kabul ederse bende başlayacağım bu akşam dualarınızda bana da yer verirseniz çok mutlu olurum.

Rabbim hayırlı, sağlıklı, sıhhatli çocuk ve çocuklar versin sana inşallah. :)

Nolur banada dua edin. Boşanma aşamasındayız, eşim çok fazla anneci :KK43: bıktım dolduruşlarından, onun isteklerini yapıp yerine getirmekten :'(
eşim sadece evine, bana bağlı olsun. kuru ekmeğe razıyım evimde huzur yok :'((( okadar doluyumki ağlamaktan alamadım kendimi
Rabbim hepimize yar yardımcı olsun

Neden evliliği güzel olanlara 'kumrular gibi' benzetmesi yapılır bilir misiniz?
• Çünkü kumru;
asla eş değiştirmez

• Çünkü kumru;

içinde bulunduğu şartlara her zaman uyum gösterir, şikayet etmez.

• Çünkü kumru;
hiçbir zaman başka bir kuşun yuvasına girmez...

Rabbim eşlerimizi bize bizleri de eşlerimize bağışlasın inşallah..Yalansız ihanetsiz imanlı bir ömür nasip etsin inşallah Mevlam..

Nolur banada dua edin. Boşanma aşamasındayız, eşim çok fazla anneci :KK43: bıktım dolduruşlarından, onun isteklerini yapıp yerine getirmekten :'(
eşim sadece evine, bana bağlı olsun. kuru ekmeğe razıyım evimde huzur yok :'((( okadar doluyumki ağlamaktan alamadım kendimi

Rabbim yardımcın olsun inşallah arkadaşım ne kadarlık evlisin yeni mi benzer sorunlar bende yaşadım ama sonra düzeldi..

AMİN İnşallah..
Rabbim hayırlısı ile sana da meleğini nasip eder arkadaşım..Sakın umutsuzluğa kapılma..Kenzül Arş duasını her gün oku netten aç takip et oku niyetine..Bende Dua ediyorum senin için..

yakın mı oturuyorsunuz..Ben aynı binadayım gerçekten çok zorlandım hala da o zorluklar bitmiş değil tabi..
uzak sayılmaz arabayla evlerimiz 20 25 dk en fazla. aylarca gelmese bile telefonla kocamı doldurup doldurup huzurumuzu kaçırıyo. şöyle bir örnek vereyim, kardeşim bize kalmaya gelmişti kendi annemi arayıp kendi canımı kanımı evden kovdu ...... daha neler neler. benim gerizekalı kocamda bitiyo herşey, ama hiçte tınlamıyo açıkcası .....

Rabbim hayırlı, sağlıklı, sıhhatli çocuk ve çocuklar versin sana inşallah. :)

Çok teşekkür ederim hayırlısıyla inşallah olacak hiç inancımı ve umudumu kaybetmedim
Rabbim dualarımızı geri çevirmez
Allahımın izniyle sıkıntıdaki herkes birgün feraha kavuşur

Allahım hayırlısıyla eşini sana seni de ona bağışlasın Dualarım seninle canım

X