Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Rabbim bebişine de sana da sağlık versin canım..Ben rengliyim ama sanırım dua olduğu için okunabiliyor..Şİmdi okuyacağım 10 tane yaz beni..Özelden mesaj atıp bana hatırlatır isen daha da okurum inşallah..

Oğlum var 17 aylık her şeyi unutuyorum bu ara (

amin cümlemizin bebeklerine saglık versin.Tesekkür ederim.Allah razı olsun.
Allah evladına uzun ömürler versin.

guis, derugur, sedosumm hamileymişler rabbimin izniyle. okadar mutlu oldum ki görünce. rabbim isteyen bütün kardeşlerimizinde bu 3 arkadaş gibi yüzünü güldürsün inş en hayırlı zamanda.

bir 3 ay girmedim ne gelişmeler olmuş neyse allaha emanet olun canlar.

Son düzenleme:
Ablam için dua istiyorum kızlar sizden... Olmadık bi sevdaya kapılıp gidiyo.. Onun için endişeleniyorum... İlerde üzülmesinden çok korkuyorum.. :18:

amin cümlemizin bebeklerine saglık versin.Tesekkür ederim.Allah razı olsun.
Allah evladına uzun ömürler versin.

amin canım cümlemizikine inşallah..

Sağlık sorunlarım var kilo sorunum var Rabbimden hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli olmayı diliyorum ve kilo vermeyi ((

kizlar yarinki sinavim icin sizlerden dua bekliyorum.
rabbim emeklerimi bosa cikarmasin...

toredo oralardamısın arkadaşım önümüzdeki perşembe için dua listesi yapalımmı??

bu arada herkese hayırlı cumalar

Ömrümden ömür gitti dün..Oğlum fışkırarak kustu 2 defa hastaneye götürdük hemen..Tomografi çekildi tabi durmadığı için 2 doz sakinleştirici verdiler..Sarhoş gibi oldu..Bakışları değişti ağzından salyası aktı başını tutamıyordu..Bir anne için ölüm anı inanın..Ben ağlamaya başladım..Başını kaldırdı annee dedi daha kötü oldum..

Sonra eve geldik..1,5 Saat sonra tekrar kustu ama öyle böyle değil boğulacaktı nerede ise arka arkaya 2 defa kustu yatak yastık hiç bir şey kalmadı o kadar kötü..Hastane gittik..Tahliller yapıldı gece 2,5 taburcu olduk çok kötü bir gece idi..Neden kustuğunu bilmiyoruz ama..Fışkırarak olduğu için tehlikeli dediler..

Rabbim bir daha yaşatmasın..

Rabbim esirgesin yavrularımızı bizlere bağışlasın..

Allah tez zamanda şifa versin. Bol bol şifa duası oku canım. İnşallah önemli bişey değildir.

Canım arkadaşım çok geçmiş olsun ,Allah bir daha böyle bir korku yaşatmasın.Şimdi nasıl umarım iyileşmiştir,tekrar çok geçmiş olsun Allah'a emanet olun.

Benim en zorda kaldığım zaman beni kurtaran, aklımın almadığı şekilde hayatımın değişmesini ve güzelleşmesini sağlayan dua rabbi yesir.Darda olan arkadaş varsa hemen bir liste hazırlayıp onun için okuyalım derim.Bitince isteyen başkası olursa okuruz.Anlamı da çok güzel:Rabbim işimi kolaylaştır, güçleştirme, Rabbim bu işi hayırla tamamla.

İyi yapmışsın, Allah razı olsun.
İnşallah şifa bulur Zeboşcum.
Bu arada iletini daha yeni gördüm, memleketimdeydim o yüzden internete giremedim.

Ben yardım etmek istiyorum kabul edersen.
Şu an sayın kaç?

Son düzenleme:

Ben çokkk isterim. Ne kadar güzel yazmışsın.
Allah gönlüne göre versin.

Rabbim inşallah şifa versin yavrucağına, bir daha yaşatmasın.
Şu an iyi mi?

merhaba hanımlar
ne çok şeyle uğraştığımı ama Rabbime sığınmadığımı farkettim bugün. neden dua etmiyorum dedim sonuçta Veren de O Alan da O... kendi kendime niyetlendim 41 defa Meryem Suresi okumaya Allah kabul eder inşaallah. ben bebeğim olsun istiyorum, hayırlı, sağlıklı, sıhhatli bir bebeğim olsun... benim içinde dua edermisiniz? Allahım hepinizden razı olsun. Kim ne istiyorsa fazlasıyla gönlüne göre versin Rabbim inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…