Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

canım ben takipçisiyim,listedeki arkadaşlar ile irtibat halindeyim özelden sürekli...
sen içini ferah tut emi,Cuma ya kadar Rabbim izin verirse bitecek 4444 adet tefriciyemiz
çok öpüyorum

canım bende okucam birazdan dualarımı yine yazarım

canım ben takipçisiyim,listedeki arkadaşlar ile irtibat halindeyim özelden sürekli...
sen içini ferah tut emi,Cuma ya kadar Rabbim izin verirse bitecek 4444 adet tefriciyemiz
çok öpüyorum

canım bende okucam birazdan dualarımı yine yazarım

Çok çok üzüldüm, Allahım şifa kapısını açar inşallah.
Pazara kadar olması bir sıkıntı olur benim için, ama az da olsa yardım etmek istiyorum.
70 000 Ya Şafi, nasıl dağıtılacak?

elossa benim bitti canım okudum allah şifalar versin esen kardeşimize...

canım Allah kabul etsin
birde Lakito arkadaşım 100 adet vermek istiyor sayıyı tamamlıyamıcakmış elinde olmayan sebeplerden ötürü..
almak isteyen arkadaş var ise 100 adet alırlarmı? yazarsanız sevinirim

tefriciye demi alabilirim isterseniz..

Allah'Im Senden Herşeyin HayırlısınI DiLİYORUM..Bana hayırlı akıl fikir sabır ver Mevlam benimle yarışmaktan uğraşmaktan bıkmayan kayınvalidemi benden çocuğumdan uzaklaştır..İslah et Mevlam eşim ile aramı bozmaya çalışmasın artık..Hidayet ver Allah'Im..

hepsi dağıtıldı okundu tamamlandı ALLAH RAZI OLSUN canım

Allah yardımcın olsun dua arkadaşım.

Kızlar bana dua eder misiniz?
Hastayım, başım çok ağrıyor.
1 haftadan fazladır aynı ağrı var başımda.
Pazar günü sınava gireceğim, çok stresliyim, zaten stresten ağrıyor diye düşünüyorum.
İçtiğim ilaçlardan da fayda göremedim, Rabbimizin Şafi ismi hürmetine dua eder misiniz bana?

geçmiş olsun cnm

Rabbim zihin açıklığı versin inşallah(AMİN)

Elossa merhabalar. Ben de 50 tane okuyacaktım Esen arkadaşımız için. Tamamladım. Rabbim şifa versin.

arkadaşlar esen için 150 adet Tefriciye kaldı okuyabilecekler var ise bana ulaşabilirlermi veya buradanda yazabilirler

Rabbim sana Yalvarıyorum Kayınvalidemin Kalbinde ki zehri nefreti diline aksın..Herkesin ikiyüzlülüğünü görmesini nasip et..En çok da eşim ile kayınpederimin görmesini nasip et..Bu mübarek günlerde bana yaptığı haksızlıklara dayanamıyorum..Onun yüzünden ne hale geldi evliliğim sen beni benden daha iyi biliyorsun Rabbim niyetimi de kalbimi de beni benden etmelerine izin verme Rabbim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…