Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Rabbim sana Yalvarıyorum Kayınvalidemin Kalbinde ki zehri nefreti diline aksın..Herkesin ikiyüzlülüğünü görmesini nasip et..En çok da eşim ile kayınpederimin görmesini nasip et..Bu mübarek günlerde bana yaptığı haksızlıklara dayanamıyorum..Onun yüzünden ne hale geldi evliliğim sen beni benden daha iyi biliyorsun Rabbim niyetimi de kalbimi de beni benden etmelerine izin verme Rabbim..

içinde bulunduğunuz duruma çok üzüldüm,Rabbim çok büyük yardımcınız olsun inşlh..dualarım sizinle

Sabır mevlam sabır..Doğru yoldan şaşırtma isyan etmekten alıkoy Rabbim huzur sağlık ver Allah'Im..İki yüzlü insanlardan yalanlarından iftiralarından sana sığınıyorum Mevlam..Sen esirge sen koru..

Elossa, Esen için kalan tefriciyye varsa ben almak istiyorum.

Son düzenleme:
canım 100 adet bi arkadaşımız okuyamamış özelden bilgilendirmişti..alırsan memnun oluruz
çok teşekkürler:nazar:

Rabbimden dileğim Sağlık huzur eşim ile çocuğum ile..Ya Rabbi bizi ayırmaya çalışanlara müsade etme eşimin gönlünden beni benim gönlümden eşimin sevgisini yitirmerilerine izin verme..Ruhen de bedenen de sağlık ver Mevlam..Doğru yoldan şaşmamıza izin verme..

ben de tefriciye okumak istiyorum kaldı mı? yalnız reglim ve abdessiz olur mu, baş örtüsü ile okumalıyım değil mi?

Rabbimden dileğim Sağlık huzur eşim ile çocuğum ile..Ya Rabbi bizi ayırmaya çalışanlara müsade etme eşimin gönlünden beni benim gönlümden eşimin sevgisini yitirmerilerine izin verme..Ruhen de bedenen de sağlık ver Mevlam..Doğru yoldan şaşmamıza izin verme..

Allahım dualarını kabul etsin inşallah. Öyle içten dua etmişsin ki.
Bana da dua eder misin, hastayım, baş ağrımın geçmesi için duaya ihtiyacım var.

ben de tefriciye okumak istiyorum kaldı mı? yalnız reglim ve abdessiz olur mu, baş örtüsü ile okumalıyım değil mi?

Sevgi kelebeği,

http://www.kadinlarkulubu.com/derdim-var/540907-dertli-misinz-gelin-bakin.html

üstte kopyaladığım konuda salat-ı tefriciyye'nin nasıl okunacağını arkadaşlar paylaşmış. Ben ona riayet ederek okumuştum.
İstersen bir göz at. Eğer regl iken okunabiliyorsa, kalan 100 taneyi paylaşalım ya da sen okursun/veya ben okurum.

konunuzu Acıyla Tatlısıyla bölümüne taşıyorum...
lütfen oradan devam edelim...
sevgiler...

Konuyu buraya yazdığım için çok afedersiniz ancak nereye yazcamı bilemedim..Nette araştırma yaparken üyeniz olan Yst38 'in yazısını gördüm çok güzel bi site yüreğinize sağlık..Yst38 diyet günlükleri bölümünde Dr Emine Dragan'ın bi listesini paylaşmış..Zamanında bi rahatsızlık geçirdim ve aynı listeyi bana uygulattı çok şükür iyileştim ancak şimdi aynı rahatsızlığa yengem ve yeğenlerimde sahip ve Dr Emine Dragan'ın adresine veya telefon numarasına ihtiyacım var..Yst38 siteye girmeye devam ediyormu acaba yada aranızda bileniniz varmı nasıl ulaşabilirim lütfen ACİL yardımcı olurmusunuz yeğenimin karaciğer değerleri çok yüksek çıktı yardımlarınızı bekliyorum..

Amin cümlemizin inşallah..

Elbette ederim şuan ezan okunuyor Rabbim sana Şafi ismi ile Şİfa versin inşallah..Bütün hastalara Mevlam Şifa versin..Rabbim ne sıkıntınız var ise gidersin ferahlık versin inşallah..

Amin canım, Allah senin de sıkıntını gidersin.

Allahım dualarını kabul etsin inşallah. Öyle içten dua etmişsin ki.
Bana da dua eder misin, hastayım, baş ağrımın geçmesi için duaya ihtiyacım var.

Amin cümlemizin inşallah..

Elbette ederim şuan ezan okunuyor Rabbim sana Şafi ismi ile Şİfa versin inşallah..Bütün hastalara Mevlam Şifa versin..Rabbim ne sıkıntınız var ise gidersin ferahlık versin inşallah..

Kızla bir şey sormak istiyorum.............Ben Kur'an-ı Kerim okumaya çalışcm Ramazan'da ama yanlış okuduğum oluyor arada.Öyle okumaya çalışsam yine de mahzuru olur mu? Düzeltecek kimse yok yanımda.İnternetten de hocalar çok hızlı okuyor takip edemiyorum :26:

Kızla bir şey sormak istiyorum.............Ben Kur'an-ı Kerim okumaya çalışcm Ramazan'da ama yanlış okuduğum oluyor arada.Öyle okumaya çalışsam yine de mahzuru olur mu? Düzeltecek kimse yok yanımda.İnternetten de hocalar çok hızlı okuyor takip edemiyorum :26:

canım ben de kendim öğrendim. sana tavsiyem Yasin den başlaman. okumanı onda hızlandır önce. ben ilk başladığımda bir yasin okumam 45 dakikaydı. şimdi maşallah 5 dakika sürmüyor. ben yanında Türkçe yazan kısımdan çözemediğim yerlere bakardım. sonra yavaş okuyan bir hocanın kasetini buldum(düşün kaset devriymiş:)) o okurken ben takip ettim. ben de hızlanınca hatime başladım.

bu arada bu şekilde zorlana zorlana okumanın daha makbul olduğunu biliyor muydun?:KK34:

Allahım herkes için en hayırlısını versin.. şu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin inşallah...
benim içinde dua edin gerçekten tam bi çıkmazdayım.. :KK43:

hayırlı ramazanlar...
Allah hakkımızda hayırlı olanlarından gönlümüzdekileri versin inşallah..hepimizin duaları kabul olur ve güzel bir ramazan geçiririz inş.
bende afiyetle hayırlı ve daim bir eş istiyorum rabbimden. bana dua edin arkadaşlar

Evliliğim nereye doğru gidiyor artık kestiremiyorum..Sen herşeyin hayırlısını nasip et Mevlam..

X