Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

canlarım müdahele etmek zorunda kaldım ama şunu söyleyeyim evet zikir etmenin zararı yok şöyleki bu tefriciyenin özelliği bu ne bir eksik nede bir fazla olmayacak anahtar kilit ilişkisi gibi kilit nasılki dişlisi eksik yada fazla olursa kapıyı açmıyorsa bu duada bu şekilde okunuyor yani sayı önemli Allah kabul etsin inşallah gönlünüzün muradını versin

arkadaşım 500 okudu. geri kalan 170 ben okudum canım

sende 225 okudun o zaman toplamda 725 payina dusenden 170 fazla neyse canim ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN)

ilk yazdigim mesajda fazla okumussun diyince sert algiladin galiba cunku sonradan kendim okuyunca bende oyle algiladim,
o niyetle yazmadim hani fazla okudugunu belirttim yanlis anlasilma olmasin

canim bende oyle okumustum,sayi onemliymis bu duada sifre gibi yani neyse en iyisi ben diger kizlara birer mesaj atayim,
okumamis olanlar varsa 170 tane eksik okusunlar...verdigin bilgi icin tessekurler canim sagolasin

Son düzenleme:
haber vermeyen 4 arkadas var onlara ozel mesaj attim,kim okumadiysa artik ondan 170 duseriz

doğru buda canım. mantıklı

evet böyle hata işlemiş gibi hissetm kendimi:S

doğru buda canım. mantıklı

evet böyle hata işlemiş gibi hissetm kendimi:S

yok canim ya niye hata olsun bilerek yapmamissin ki,
dedigim gibi ben arkadaslara mesaj attim okumayan vardir kesin
ondan 170 duseriz okumuslarsada ne yapalim ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN)

-gülenkalp 556

-tweety_yteewt 556 < okudu

-lamazi77 555 < okudu

-merve02 556 < okudu

-AsiNaz 555

-_asmunikal_ 555 < okudu

-sevgi_melegi 556 < okudu

-busmai 555(büsra)

Son düzenleme:
kizlar ben pazar gunune kadar yokum ALLAH DUALARINIZI KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN)
eksikler olursa paylastirirsiniz ben pazar donerim ALLAHIN IZNIYLE...kendinize iyi bakin sinava girecek arkadaslara tekrardan basarilar...

-gülenkalp 556 <​
okudu

-tweety_yteewt 556 < okudu

-lamazi77 555 < okudu

-merve02 556 < okudu

-AsiNaz 555

-_asmunikal_ 555 < okudu

-sevgi_melegi 556 < okudu

-busmai 555(büsra)

Allah dualarımızı kabul etsin arkadaşlar. Sınavda herkese zihin açıklığı versin.. İyi akşamlar.

benden 170 düşüyoruz çünkü bitiremedim fazla okuyandan Allah razı olsun

arkadaşlar salavatı fatih'in namazını bilen var mı? namaz duadan önce diye biliyorum ama ondan da emin değilim.

arkadaşlar salavatı fatih'in namazını bilen var mı? namaz duadan önce diye biliyorum ama ondan da emin değilim.

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk&#8217;a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra &#8216;&#8216;Eûzü Besmele&#8217;&#8217; çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
&#8216;&#8216;İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen&#8217;Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîmâ&#8217;&#8217; der.
Ayet-i Kerime bitince hemen &#8216;&#8216;Salât-i Tefriciye&#8217;&#8217;ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir&#8230;
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.
ARKADAŞLAR BİZDE TOPİĞİMİZDE TEFRİCİYE OKUYORUZ VE BU ŞEKİLDE NAMAZ KILINARAK NİYET EDİLEREK TEFRİCİYE OKUNMAYA BAŞLANILIYOR ALLAH HEPİNİZİN GÖNLÜNÜN MURADINI VERSİN İNŞALLAH

selam arkadaşlarım. kızlar sizden bir ricam olacak Allah rızası için bu yazımı okuyanlar içlerinden hangi duayla ne geçiyorsa Rabb'ime dua edebilir mi? yarın kardeşim sınava girecek ve çok heyecanlı. Rabb'im kardeşim ve diğer sınava girecek olan kardeşlerimize zihin açıklığı versin. hayırlısıyla sınavlarını iyi geçirtsin inşallah. dualarınızı bekliyorum iyi yürekli kardeşlerim. bir fatiha okuyup dua etseniz çok mutlu edersiniz beni. şimdiden Allah razı olsun sizden. Allah'a emanet olun.

Son düzenleme:

Ahanda okudum Bir Fatiha Benimde Kardeşim sınava girecek
Yüce Mevla'm Bütün öğrencilere zihin açıklığı versin
Kardeşlerimizin yardımcısı olsun.

kizlar ben geldim ne yaptiniz herkeze mesaj atmistim kimseden ses cikmayinca ben 170 taneyi gulenkalpten dusurmustum :26:

ama busmai arkadasimizda 170 eksik okumus,Asinaz arkadastanda haber yok sanirim:26:​

kizlar ben geldim ne yaptiniz herkeze mesaj atmistim kimseden ses cikmayinca ben 170 taneyi gulenkalpten dusurmustum :26:

ama busmai arkadasimizda 170 eksik okumus,Asinaz arkadastanda haber yok sanirim:26:​

ben de benden düştü diye okumadım okurum istersen yine. ama sonuçta okundu sayıya çok takılmaya gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…