Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

canim ben eski listeyle son listedekilere okudum...
okudugum isimler;
SANIYE
AYSUN
REMZIYE
SAFIYE
MERVE
AYSEGÜL
ZELIHA
GÜLCAN
AYSE
TUGBA
ZEYNEP
SEDA
GAMZE
GÜLCAN
NERIMAN
ÖZLEM
EMEL
DERYA
SIBEL
ASLI
VE KENDIM YANI SELIN

iste bunlar canim:KK16::KK16:
benim ismim de yok ben hergün girip bakıyorum buraya ama gene yetişemedim yasin dağıtılmasına:KK43:

amaaaaaaaannn be yaa bunlar sadece bebek isteyen arkadaşlar mı:KK1:
ben de listeyeher daim katılanlar sandımdı:KK37:

Son düzenleme:
benim ismim de yok ben hergün girip bakıyorum buraya ama gene yetişemedim yasin dağıtılmasına:KK43:

canim bu eski liste yeni liste degil eksikler vardi arkadaslar tamamlicak isimleri oyuzden paylastim,
bunlar bebek isteyen arkadaslar sende istiyormusun bebek???
amaaaaaaaannn be yaa bunlar sadece bebek isteyen arkadaşlar mı:KK1:
ben de listeyeher daim katılanlar sandımdı:KK37:

evet canimm bak gunahimi aldin:KK1:

canim bu eski liste yeni liste degil eksikler vardi arkadaslar tamamlicak isimleri oyuzden paylastim,

arkadaş zaten hamile çizelgesine göre:nazar:
arkadaş zaten hamile çizelgesine göre:nazar:

:KK19::KK19::nazar::nazar::KK54::KK54:

Son düzenleme:

hamileyim ama bebeğim yok ki henuz. sağlıklı bir bebek için dua istiyorum ben de. 2 kez düşük yaşadım önceden:KK43:

hamileyim ama bebeğim yok ki henuz. sağlıklı bir bebek için dua istiyorum ben de. 2 kez düşük yaşadım önceden:KK43:

ALLAH BEBEGINE SAGLIKLA DOGMAYI NASIP ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

istersen merve arkadasimizdan sonra senin icin dua edelim bebegin saglikla dogsun diye :26:

Son düzenleme:

Ay sende bendensin canım ya bende iki defa düşük yaptım
Ya şimdi bebeğin sağlıklıdır inşallah canım
Sebebi neydi düşüklerinin özel değilse anlatabilir misin?

evladın hayırlı olması içinde mi dua okunuyor bak ben ona girerim işte........

ALLAH BEBEGINE SAGLIKLA DOGMAYI NASIP ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

istersen merve arkadasimizdan sonra senin icin dua edelim bebegin saglikla dogsun diye :26:
canım bana ayrıca dua etmeye gerek yok nasılsa herkes sağlıklı bir bebek istiyor beni de onların arasına katıverseniz yeter

hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah tatlım(amin):nazar:
amin canım darısı herkese

Ay sende bendensin canım ya bende iki defa düşük yaptım
Ya şimdi bebeğin sağlıklıdır inşallah canım
Sebebi neydi düşüklerinin özel değilse anlatabilir misin?
bana sebep yok dediler canım. birinde kurtaj oldum kalp atışı gelmedi, diğeri kendisi düştü. 2,5 yıldır evliyim tedavi gordum gene olmadı sonra kendiliğinden oldu. nazara karşı yazılmış ayetler taşıdım üstümde ertesi ay hamile kaldım bilemiyorum onun sayesinde mi ama şimdi 17.haftaya kadar geldik elhamdulillah.

canım bana ayrıca dua etmeye gerek yok nasılsa herkes sağlıklı bir bebek istiyor beni de onların arasına katıverseniz yeter

bana sebep yok dediler canım. birinde kurtaj oldum kalp atışı gelmedi, diğeri kendisi düştü. 2,5 yıldır evliyim tedavi gordum gene olmadı sonra kendiliğinden oldu. nazara karşı yazılmış ayetler taşıdım üstümde ertesi ay hamile kaldım bilemiyorum onun sayesinde mi ama şimdi 17.haftaya kadar geldik elhamdulillah.

Ayy canım ya Allah gönlüne göre versin Oğlişin mi olacak canım
Bebeğin erkek mi?Allah'ın takdiri işte.sonunda nasip etmiş
Güzel Mevlam bebeğini sağlıcakla hayırlısıyla kucağına almayı
Nasip eylesin sana.

canim ben listeme eklerim seni ama bu duaya onceden baslamistik senin ismin gecmedi ama ben merve ve diger eksik salati tamalayacak arkadaslar senin adinida okusun niyet ederken :26:

canim ben listeme eklerim seni ama bu duaya onceden baslamistik senin ismin gecmedi ama ben merve ve diger eksik salati tamalayacak arkadaslar senin adinida okusun niyet ederken :26:

tamam canım ismim Büşra ,ben de katılabildiğim kadar devam edeceğim burdakilere dua etmeye inşallah.

Ayy canım ya Allah gönlüne göre versin Oğlişin mi olacak canım
Bebeğin erkek mi?Allah'ın takdiri işte.sonunda nasip etmiş
Güzel Mevlam bebeğini sağlıcakla hayırlısıyla kucağına almayı
Nasip eylesin sana.
evet canım erkekmiş 2 gün önce öğrendik. bir yandan mutluyum bir yandan da endişeliyim inşallah doğduğunu görürüz. nazar çok etkiliyormuş diyorlar. sürekli felak ve nas okumak iyi olur

X