Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Kızlar merve arkadasımız ıcın 41 yasın-ı serıfe baslayacagız katılmak ısteyen arkadaslar ısımlerını belırtebılırler mı kıslarrr lıste yapıcam yenı.....

normalde insan ara verebiliyor ama bu topikte olunca kaç kişinin sorumlulugu üstümde diyip okuyorum çabucak bana çok iyi oldu burası allah razı olsun hepinizde iyki varsınız
aynen canım bende senın gıbı dusunuyorum onca kısının hakkı uzerımde dıye ınsan bıran once bıtırmek ıstıyorr dımı...

Hayırlı Geceler Cümleten..
Kızlar Sizler İçin Bende Okuyabilirim..
Aklınızın Bir Köşesinde Bulunayım..

son durum ne arkadaşlar? ben hemen abdest tazeleyip okumak istiyorum.. fazla dua göz çıkarmaz :) az olmasın da fazla olsun dimi :)

yasin de 10 tane şimdiden alıyorum ben :)

bi yarım saat spor yapcam, en geç 1 saat sonra Allahın izniyle başlıyorum okumaya :) bitirince raporunu hemen vercem :)

bende varim ama suan regl durumum var günü nezamana kadar ona göre okurum

kızlar ben öbür ay korunmayı bırakacağım ya
bana okusak olur mu benim işler çok karışık
belki bu bir vesile olur ne dersiniz uygun mu sizin içinde*?
kızlar merve arkadasımız ıcın 41 yasın-ı serıf lıstemızı yapmaya baslıyorum ve lıstemızı kapatıyorum tatlıslar....

Hepimizden İnşallah..
Ben Genelde Her Perşembe ve Cuma Günleri Evimde Mutlaka Okurum..
Sizin İçin Niyet Ederim..

çok sağol canım.. Allah gönlüne göre versin

bi yarım saat spor yapcam, en geç 1 saat sonra Allahın izniyle başlıyorum okumaya :) bitirince raporunu hemen vercem :)

Cemsu yazılarından bile ne kadar dinamik olduğunu anlıyor insan. helal olsun valla gecenin bir yarısı spor ve o yorgunlukla yasini şerifi okuyup tamamlayacaksın. ben şuan kendimi yatağa nasıl atacamda uyuyacam diye düşünüyorum. imrendim valla sana

ay kızlar bende aşılama yaptırdım umarım duaların yüzü sühürmetine tutar
INSALLAH tutar canim ALLAH SAGLIKLI HAYIRLI BIR EVLAT NASIP ETSIN(AMIN)
kızlar merve arkadasımız ıcın 41 yasın-ı serıf lıstemızı yapmaya baslıyorum ve lıstemızı kapatıyorum tatlıslar....

sedoooss beni yazmayi unutma listeye ben varim

eşim evde yok da, gece korkacağıma oturur kardeşlerim için dua ederim diye düşündüm :)

valla rejimdeyim kaçamak yaptım sporu bugün abartmak istiyorum ki kiloma yansımasın ondan yani :))

hadi Allaha emanetsiniz arkadaşlar, ben işlerimin başına döneyim :) dualarda buluşmak üzere esselamu aleyküm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…