Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Kızlar merve arkadasımız ıcın 41 yasın-ı serıfe baslayacagız katılmak ısteyen arkadaslar ısımlerını belırtebılırler mı kıslarrr lıste yapıcam yenı.....:KK54::KK54::KK54:

normalde insan ara verebiliyor ama bu topikte olunca kaç kişinin sorumlulugu üstümde diyip okuyorum çabucak bana çok iyi oldu burası allah razı olsun hepinizde iyki varsınız:KK54:
aynen canım bende senın gıbı dusunuyorum onca kısının hakkı uzerımde dıye ınsan bıran once bıtırmek ıstıyorr dımı...

Hayırlı Geceler Cümleten.. :KK16:
Kızlar Sizler İçin Bende Okuyabilirim.. :KK17:
Aklınızın Bir Köşesinde Bulunayım.. :KK34:

son durum ne arkadaşlar? ben hemen abdest tazeleyip okumak istiyorum.. fazla dua göz çıkarmaz :) az olmasın da fazla olsun dimi :)

yasin de 10 tane şimdiden alıyorum ben :)

bi yarım saat spor yapcam, en geç 1 saat sonra Allahın izniyle başlıyorum okumaya :) bitirince raporunu hemen vercem :)

kızlar ben öbür ay korunmayı bırakacağım ya
bana okusak olur mu benim işler çok karışık
belki bu bir vesile olur ne dersiniz uygun mu sizin içinde*?
kızlar merve arkadasımız ıcın 41 yasın-ı serıf lıstemızı yapmaya baslıyorum ve lıstemızı kapatıyorum tatlıslar....

Hepimizden İnşallah.. :KK17:
Ben Genelde Her Perşembe ve Cuma Günleri Evimde Mutlaka Okurum..
Sizin İçin Niyet Ederim..

çok sağol canım.. Allah gönlüne göre versin :KK16::KK16::KK16::KK16:

bi yarım saat spor yapcam, en geç 1 saat sonra Allahın izniyle başlıyorum okumaya :) bitirince raporunu hemen vercem :)

Cemsu yazılarından bile ne kadar dinamik olduğunu anlıyor insan. :KK52::KK52::KK52::KK52: helal olsun valla gecenin bir yarısı spor :KK76::21::KK8:ve o yorgunlukla yasini şerifi okuyup tamamlayacaksın. ben şuan kendimi yatağa nasıl atacamda uyuyacam diye düşünüyorum. imrendim valla sana :KK31:

ay kızlar bende aşılama yaptırdım umarım duaların yüzü sühürmetine tutar
INSALLAH tutar canim ALLAH SAGLIKLI HAYIRLI BIR EVLAT NASIP ETSIN(AMIN):nazar:
kızlar merve arkadasımız ıcın 41 yasın-ı serıf lıstemızı yapmaya baslıyorum ve lıstemızı kapatıyorum tatlıslar....

sedoooss beni yazmayi unutma listeye ben varim :KK3:

Cemsu yazılarından bile ne kadar dinamik olduğunu anlıyor insan. :KK52::KK52::KK52::KK52: helal olsun valla gecenin bir yarısı spor :KK76::21::KK8:ve o yorgunlukla yasini şerifi okuyup tamamlayacaksın. ben şuan kendimi yatağa nasıl atacamda uyuyacam diye düşünüyorum. imrendim valla sana :KK31:

eşim evde yok da, gece korkacağıma oturur kardeşlerim için dua ederim diye düşündüm :)

valla rejimdeyim kaçamak yaptım sporu bugün abartmak istiyorum ki kiloma yansımasın ondan yani :))

hadi Allaha emanetsiniz arkadaşlar, ben işlerimin başına döneyim :) dualarda buluşmak üzere esselamu aleyküm :)

X