Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

hic onemli degil canim yarin gece saat 11 de bitiririz zaman bende dogru duzgun okuyamadim ustelik bir arkadasimizda hic okuyamamis gripten onun yerinede birkac arkadas toplanir okuruz canim ayrica saniye nin duasida yarim kaldi onuda okumamiz lazim...sen yarin geceye bitirebilirsen iyi olur yoksa sana da yardimci olmaya calisiriz tatlimmm

sedoos yarina kadar zamanimiz yokmuydu...yarina kadar herkes okumus olur bende dahil...
saniyeninde asli okumamis baska okumayan varmi onuda bilsek okusak:KK34:

kızlar benim 5 dk önce bitti çok şükür (salat 246 defa)..

Rabbim kabul etsin inşallah dualarımızı dileklerimizi (amin)

okuyamayan varsa daha doğrusu yetiştiremeyecek olan varsa yazsın tamamlamaya çalışırım.. hepinize iyi geceler. abbas yatar :KK70::KK70::KK70:

bende birazdan basliyacam ALLAHIN IZNIYLE...
ALLAH KABUL ETSIN KIZLAR (AMIN):nazar:

Arkadashlar, selam. Beni de araniza alir misiniz? Kim icin ve hangi dualari okuyorsunuz? Ben de yardimci olmak isterim.

Arkadashlar, selam. Beni de araniza alir misiniz? Kim icin ve hangi dualari okuyorsunuz? Ben de yardimci olmak isterim.

canim salati tefriciye duasini okuyoruz toplu olarak okuyoruz 18 kisiyz kisi basi 246 tane okuyoruz...
katilmak istersen katil tabi ama ikinci sefere cunku simdi herkes okudu nerdeyse...:26:

canim salati tefriciye duasini okuyoruz toplu olarak okuyoruz 18 kisiyz kisi basi 246 tane okuyoruz...
katilmak istersen katil tabi ama ikinci sefere cunku simdi herkes okudu nerdeyse...:26:

sag ol arkdashim, shimdi senden duydum bu duayi daha once hic duymamishtim, nette baktim guzel bir duaymish fazileti de inshallah ki, buyuktur. Size kolay gelsin. Bi dahakine ne zaman bashlayacaksiniz? inshallah ben de katilmak istiyorum. Farketmez bu ve ya bashka bir dua.

sag ol arkdashim, shimdi senden duydum bu duayi daha once hic duymamishtim, nette baktim guzel bir duaymish fazileti de inshallah ki, buyuktur. Size kolay gelsin. Bi dahakine ne zaman bashlayacaksiniz? inshallah ben de katilmak istiyorum. Farketmez bu ve ya bashka bir dua.

canim sedos diye bi arkadas var bu topikte listeyi o biliyor yarin burda okuyup sana bi cevap verir...
simdi ne desem yalan olur...
güzel bir dua peygamberimize salat getiriyoruz ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

ben simdi cikiyorum arkadasim yarin yine gelirsen bi fikir alabilirisin
iyi geceler ALLAH RAHATLIK VERSIN:KK3::KK3:

canim sedos diye bi arkadas var bu topikte listeyi o biliyor yarin burda okuyup sana bi cevap verir...
simdi ne desem yalan olur...
güzel bir dua peygamberimize salat getiriyoruz ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

Kusura bakma canim benim demem gerekirdi. ALLAH kabul etsin. Inshallah. Arkadashtan cevap bekliycem.

kizlar ben duami okudum bitirdim cok sükür...
ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:
ALLAH HEPIMIZIN GÖNLÜNE GÖRE VERSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

kızlar benim tefriciyelerim bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52:

bende bitirdim:KK23::KK23::KK23:
rabbim hepinizin gönlüne göre versin:KK16::KK16::KK16:

kızlar benim 5 dk önce bitti çok şükür (salat 246 defa)..

Rabbim kabul etsin inşallah dualarımızı dileklerimizi (amin)

okuyamayan varsa daha doğrusu yetiştiremeyecek olan varsa yazsın tamamlamaya çalışırım.. hepinize iyi geceler. abbas yatar :KK70::KK70::KK70:

kizlar ben duami okudum bitirdim cok sükür...
ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:
ALLAH HEPIMIZIN GÖNLÜNE GÖRE VERSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

bitiren arkadaslar simdilik bunlar...
HEPIMIZIN DUALARI KABUL OLUR INSALLAH(AMIN):nazar:

MoonRiver sende benim gibi gerimi geldin bende duami okudum bitirdimde gelip yaziyim dedim :KK34:

MoonRiver sende benim gibi gerimi geldin bende duami okudum bitirdimde gelip yaziyim dedim :KK34:

Canim ben hic gitmedim ki, ben Avusturalyada yashiyorum, bizde oglen shimdi. Trdeki arkadashlarin uyanmasinni bekliyorum :) Bu arada tebrik ederim bitirmishsin, ALLAH kabul etsin inshallah

Canim ben hic gitmedim ki, ben Avusturalyada yashiyorum, bizde oglen shimdi. Trdeki arkadashlarin uyanmasinni bekliyorum :) Bu arada tebrik ederim bitirmishsin, ALLAH kabul etsin inshallah

bende sana onu diyecektim orda öglen burda sabaha karsi :KK1::KK1:
senin icin biraz zor olacak diger arkadaslarla karsilasmak:KK1:
AMIN :nazar:cok sagol :KK1:

orda hangi dili konusuyorsunuz...:44:

tiviti sana özelden mesaj atılmıyor geçen akşamki mevzudan missplayful ya da diğerleri ceza aldı mı biliyor musun

X