Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Tamam ben de katılmak istiyorum kızlar
özel mesajı kime atıyorum ve sadece bir dilek mi olacak

dileğini okuyan herkese söylesen daha iyi olur. çünkü senin ismin ve dileğini söyleyip niyet ederek başlıyoruz okumaya. çok özelse adını söyleyip gönlündeki hacet için dua ediyorum de diyebiliriz tabi

ben bu duayı biliyorum bir kaç kez okununca akılda hemen kalıyor şimdi anlamadıgım isimlerimizi ve istegimizi buraya mı yazacagız kusura bakmayın

soyadımızı vermiyorsak sorun değil adımı veririm dileğimi de...

Neriman ---2 Haziran'da gerçekleşecek evliliğimin huzurlu olmasını diliyorum

ben bu duayı biliyorum bir kaç kez okununca akılda hemen kalıyor şimdi anlamadıgım isimlerimizi ve istegimizi buraya mı yazacagız kusura bakmayın

sedosumm hazırlıyor listeyi ona özel msj atabilirsin adını ve dileğini ama listeyi bu topiğe yazıyor sedosumm zaten.. okuyanlar kime ne istekle okuyacağını bilsin diye. yani buraya yazsan da olur

soyada gerek yok canım isim yeterli
bu arada Rabbim yuvanı huzurla doldursun. pişman ettirmesin inş (amin)

Son düzenleme:
sedosumm hazırlıyor listeyi ona özel msj atabilirsin adını ve dileğini ama listeyi bu topiğe yazıyor sedosumm zaten.. Okuyanlar kime ne istekle okuyacağını bilsin diye. Yani buraya yazsan da olur

allah razı olsun sagol:)

soyadi olmadan olmaz hatta tc.kimlik numaranda lazim

saka tabi sedos gelince eklesin seni listeye

GÜNCELLLLLLL !!!! ..............

gülcan ....sadece hayatımın düzene girmesini ve huzur istiyorum inşallah

Makara nın topikten biliyorum seni,kafalar benziyo,kızmam ,hatta az önceki satırları ben mi yazdım diye dönüp dönüp baktım

merci canim,bazisi olur ya bilmiyorum ne var diye kizar felano kadar uyusuyor kafa yapilarimiz demek
bu arada mutluluklar dilerim

sedoss listeyi yapiyormusun...

selin-evime huzur ve bereket saglikli hayirli bir evlat istiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…