Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

KIZLAR BEN KACIYORUM IZNINIZLE COK YORGUNUM LISTEYI KONTROL EDERMISINZ EGER EKSIKLERIM YALNISLARIM VARSA YARIN DUZELTIRIZ KIZLAR YARIN LISTEMIZI 20 KISIYE TAMAMLAYIP KAPATICAM AKSAM SAAT TAM 21:00 DA VE HERKESE KAC DUA DUSUYORSA BURAYA YAZICAM HEPINIZ KENDINIZE COK IYI BAKIN CANLARIM ALLAHA EMANET OLUN GOSTERMIS OLDUGUNUZ ILGIDEN DOLAYI COK TESEKKUR EDERIM YARIN GORUSURUZ KISLARRRRRR BYEEEEE(bu arada yarin diger arkadaslardan haber gelmezse saniyenin yarim kalan dualarinida paylasalim biran once bitirelim ne dersiniz opuldunuz sekerler iyi geceler KK....En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

güle güle Allah a emanet ol:)

çarşamba günü 21 de mi başlıcaz okumaya birde sayısı ne kadar
canım yarın saat 9 da bellı olacak lısteye 20 kısı toplamayı dusunuyorum tatlım yalnız hıc kımse hersey netlesmeden baslamasın kı dua karısmasın kızlar

CANIM BENIM SENIN GERCEK ADIN NEYDI :d

KIZLAR BEN KACIYORUM IZNINIZLE COK YORGUNUM LISTEYI KONTROL EDERMISINZ EGER EKSIKLERIM YALNISLARIM VARSA YARIN DUZELTIRIZ KIZLAR YARIN LISTEMIZI 20 KISIYE TAMAMLAYIP KAPATICAM AKSAM SAAT TAM 21:00 DA VE HERKESE KAC DUA DUSUYORSA BURAYA YAZICAM HEPINIZ KENDINIZE COK IYI BAKIN CANLARIM ALLAHA EMANET OLUN GOSTERMIS OLDUGUNUZ ILGIDEN DOLAYI COK TESEKKUR EDERIM YARIN GORUSURUZ KISLARRRRRR BYEEEEE(bu arada yarin diger arkadaslardan haber gelmezse saniyenin yarim kalan dualarinida paylasalim biran once bitirelim ne dersiniz opuldunuz sekerler iyi geceler KK....En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

iyi geceler canim ALLAH RAHATLIK VERSIN yarin haberlesiriz:KK3::KK3:

sedosum sen hastaneye gittin kist felan çıkmadı demi
bide dün rahatsızlanmışsın galiba geçmiş olsun geçmişi okurken gördüm
neyin var kuzum?
yok tatlım cok sukur bısey cıkmadı burdakı doktorlar cok salaklar hıcbırsey bılmıyorlar kızlar kurban olsunlar turk doktorlarına sozde avrupada yasıyorsun ama koca bır sıfır esım olmasa 1 dk bıle durmam asla ama asla adetın gecıkır tr de ıgne yaparlar burda adamlar bekle no problem dıyorlar sınırden kaskatı kesıldım tr de hemen kan tahlıllerı ultrasonlar burda adam senın yuzune bakıyor recete dahı yazmıyor sana boyle ler ısteeebende sancılanıp duruyorum ıcımde neler oluyor bılmıyorum kan tahlılı ıstedım kesın sonuc ıcın gerek yok nasıl olsa ıdrarda yok dedıler sacmalık koskocaman bır sacmalık bu kadae kızlar yaaaa

yok tatlım cok sukur bısey cıkmadı burdakı doktorlar cok salaklar hıcbırsey bılmıyorlar kızlar kurban olsunlar turk doktorlarına sozde avrupada yasıyorsun ama koca bır sıfır esım olmasa 1 dk bıle durmam asla ama asla adetın gecıkır tr de ıgne yaparlar burda adamlar bekle no problem dıyorlar sınırden kaskatı kesıldım tr de hemen kan tahlıllerı ultrasonlar burda adam senın yuzune bakıyor recete dahı yazmıyor sana boyle ler ısteeebende sancılanıp duruyorum ıcımde neler oluyor bılmıyorum kan tahlılı ıstedım kesın sonuc ıcın gerek yok nasıl olsa ıdrarda yok dedıler sacmalık koskocaman bır sacmalık bu kadae kızlar yaaaa

Gerçekten çok saçmaymış ay onlar müneccimmiymiş nereden biliyorlarmış
Allah yardımcın olsun canım.biz buradakileri beğenmiyoruz daha
şükretmemiz lazım demekki

sana katiliyorum hic birsey bildikleri yok,kolay kolay ilac vermezler offff hic birseyden anlamiyorlar:KK9::KK9:

Gerçekten çok saçmaymış ay onlar müneccimmiymiş nereden biliyorlarmış
Allah yardımcın olsun canım.biz buradakileri beğenmiyoruz daha
şükretmemiz lazım demekki

sükret kiz trdekilere...
avrupadikiler hastaligin h sinden anlamiyorlar...
kilo alamiyorum diye gittim doktora tahlil mahlil yapti ne bi ilac ne birsey spor yapasin yagli seyler yesin demis yani kalorisi bol sanki ben bilmiom bunu offf:KK45:

sükret kiz trdekilere...
avrupadikiler hastaligin h sinden anlamiyorlar...
kilo alamiyorum diye gittim doktora tahlil mahlil yapti ne bi ilac ne birsey spor yapasin yagli seyler yesin demis yani kalorisi bol sanki ben bilmiom bunu offf:KK45:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:Ay ne komik ya
Gerçekten sanki sen bilmiyorsun da
Sende bol bol cips çikolata ye

benim adimda zeynep
kizlar duayi yetistiremessem bana yardimci olursunuz dimi:KK17: kücük cocukla herseye yetisemiyorum zaman yetmiyor bazen:KK5:

kızlar aslında mantıklı hepinizin adını vererek ve gönlünüzdeki niyeti dile getirerek başlayıp sona erdirebiliriz bu güzel duayı.. ama yine de bana her teklifiniz, her öneriniz uyar. şuan durum benim açımdan daha vahim hepinizin hakkı var üzerimde çünkü. ne olursa olsun tamamlayalım herkesin duasını.

(eğer bir seferde toplu olacaksa da hepiniz hakkınızı helal edin bana. çünkü sadece benim dileğim için niyet edip yalnızca bana bir seferde okudunuz.:KK31:)

helal olsun nedemek seve seve okudum

Bzakseeeennn su gece kuslarina hele nohbetler etmisler bensizzzzz sizi sizi hadi yatin bakim hiiiii hepiniz uyuyun dinlenin kislar yarin buyuk gun :KK70: mucks :emir_bebek::emir_bebek::nazar:

X