Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Evet gerçekten çok az kişiyiz, ben haftalar geçtikçe çoğalırız diye umut ediyordum...

KIZLAR BANADA kenzülarş DUASINI YAZARMISINIZ? VE 2.30'DA BENDE NAMAZA KALKMAK İSTİYORUM KAÇ REKAT KILICAM BUNUDA AYRINTILI YAZARMIISINIZ?? YATSI NAMAZINDAN SONRA YASİNİMİ OKİCAMBEN VE DUALARIMI EDİCEM FAKAT 2:30'DADA KALKIP KILMAK İSTİYORUM BENİ BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ??

“””KENZUL ARŞ DUASI”””

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM…

“”La ilahe illellahül melikul hakkul Mübib ** La ilahe illellahül hakemül adlül Metin ** Rabbena ve rabbü abaenek evvelin ** La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minnez zalimin ** La ilahe illellahü vahdehu la şerike leh,lehül mülkü ve lehül hamdü yuhyi ve yemitü ve hüve hayyül la yemutu ebeden biyedihil hayru ve ileyhil masiru ve huve ala külli şey in kadir ** Ve bihi nesteinu ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyil azim ** La ilahe illellahü şükran li ni’metih ** La ilahe illellahü ikraren bi rububiyetih ** Ve subhanellahi tenzihen li azametih**Es’elükellahümme bi hakkismikel mektubi ala cenahi cibrile aleyke ya Rab ** Ve bi hakkismikel mektubi ala cenahi mikaile aleyke ya Rab **Ve bi hakkismikel mektubi ala cebheti ala israfile aleyke ya Rab ** Ve bi hakkismikel mektubi ala keffi azraile aleyke ya Rab **Ve bi hakkismikellezi semmeyte bihi münkeren ve nekiran aleyke ya Rab ** Ve bi hakkismike ve esrari ibadike aleyke ya Rab ** Ve bi hakkismikellezi temme bihil islamü aleyke ya Rab ** Ve bi hakkismikellezi telekkahü ademü lemma hebeta minel cenneti fe nadake fe lebbeyte düaehu aleyke ya Rab ** Ve bihakkismikellezi nadake bihi şitü aleyke ya Rab ** Ve bihakkismikellezi kavveyte bihi hameletel arşi aleyke ya Rab ** Ve bihakkismikellezi kavveyte bihi hamaletel arşı aleyke ya Rab ** Ve bihakkismikelmektubi fittevrati vel incili vezzeburi vel fürkani aleyke ya Rab ** Ve bihakkismike ila münteha rahmetike ala ibadike aleyke ya Rab ** Ve bi hakki temami kelamike aleyke ya Rab ** Ve bihakkismikellezi nadake bihi ibrahimü feceltennara aleyhi berden ve selamen aleyke ya Rab ** Ve bihakkismikellezi nadake bihi ismailü fe neceytehü minnezzebhi aleyke ya Rab ** Ve bihakkismikellezi nadake bihi ishaku fe kadeyte hacetehu aleyke ya Rab ** Ve bihakkismikellezi nadake bihi hudu aleyke ya Rab ** Ve bihakkismillezi deake bihi yakubu fer a dedte aleyhi basarahu ve veledehu yusufe aleyke ya Rab ** Ve bi hakkismikellezi nadake bihi davudu fe cealtehu halifeten fil ardı ve elente lehül hadide fi yedihi aleyke ya Rab ** Ve bihakkismikellezi deake bihi süleymanü fe a’teytehül mülke fil ardı aleyke ya Rab ** Ve bihakkismikellezi nadake bihi eyyubu fe neceytehu minel gammillezi kane fihi aleyke ya Rab ** Ve bihakismikellezi nadake bihi isebnu meryeme fe ahyeyte lehul mefta aleyke ya Rab ** Ve bihakkismikellezi nadake bihi musa lemma hatabeke aletturi aleyke ya Rab ** Ve bihakkismikellezi nadetke bihi asiyetümraetü firavne fe razaktehel cennete aleyke ya Rab ** Ve bihakkismikellezi nadake bihi benu israile lemma cavezulbahra aleyke ya Rab ** Ve bihakkismikellezi nadake bihil hıdıru lemma meşa alel mai aleyke ya Rab ** Ve bihakkismike nadake bihi Muhmmedün sallallahü aleyhi ve selemle yevmel ğari fe necceytehu aleyke ya Rab ** İnneke enetl kerimül kebiru ** Hasbünnellahü ve ni’mel vekil ** Vela havle ve la kuvvete illa billahil aşiyil azim ** Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi vessellem.** “””

“”ANLAMI””

“””Ey Allah ‘ım duama Senin Rahman ve Rahim isminle başlıyorum,besmele hürmetine duamı kabul eyle. Sen öyle bir Allah u zül celalsınki Senden başka hiçbir ilah yoktur.Mülkün sahibi Sensin. İyiyi kötüden, kötüyü iyiden, hakkı batıldan, batılı haktan ayırt etme gücünü veren Rabbim! Ey kendisinden başka hiçbir ilah olmayan, mutlak hakimiyetin ve adaletin sahibi, bizim ve babalarımızın Rabbi. Senden başkasını tanımıyoruz. Kulluğumuz ile ançak Sana ibadet ediyoruz. Sana karşı olan görevlerimizi tam olarak yapamadık, zalimlerden olduk, bizi bağışla Rabbim. Sen teksin. Hiçbir ortağın yoktur. Mülk Senindir. Övgü Sana aittir. Öldüren dirilten Sensin. Ölmeyen diri Sensin. Hayır Senin elindedir. Varacağımız yer Senin yüce huzurundur. Sen her şeye kadirsin, bizi utandırma Rabbim. Senden yardım istiyoruz, bize yardım eyle Allah’ım. Güç ve kuvvet Sana aittir. Bize güç ve kuvvet ihsan eyle Rabbim. Senden yardım istiyoruz bize yardım eyle Allah’ım. Güç ve kuvvet Sana aittir. Bize güç ve kuvvet ihsan eyle Rabbim. Senden başka ilah tanımıyor, nimetlerine karşı şükr ediyorum, şükrümü kabul buyur Rabbim. Rablığını ikrar etmek için Senden başka bir ilah olmadığını tasdik ettim. Bu ikrar ile beni huzuruna al Rabbim. Şanının yüceliğini tenzih için Seni tesbih ediyorum. Tesbihimi gösterişten koru Rabbim. Cebrail in kanadına yazılı ismin hakkı için duamı redetme Rabbim. Mikail in kanadına yazılı ismi celalin hakkı için duamı redetme Rabbim. Mikail in kanadına yazılı ismi celalin hakkı için beni kulluğuna kabul eyle Rabbim. Azrail in eline yazılı ismi celalin hakkı için son nefeste çenemi iman ile kapamayı nasip eyle Rabbim. İsrafi in alnında yazılı ismi cemalin hakkı için rızkımı helalinden nasip eyle Rabbim. Münkir ve Nekir e güç veren ismi celalin hakkı için kabirde bana, doğru cevap vermeyi nasip eyle Rabbim. Hak olan ismin ve kullarının sırları hürmetine beni kulluğundan bir lahza uzaklaştırma Rabbim. İsalmı kemale ulaştırdığın ismi azamın hakkı için, bizi ve evladlarımızı islamın istediği biçimde yaşat Rabbim. Cennetten dünyaya indirildiğine Adem Aleyhisselamın okuyupte tevbesini kabul buyurduğun ismi azamın hakkı için tevbelerimizi kabul eyle Rabbim. Şit Aleyhisselamın okuduğu ismi azamın hakkı için bizi aziz eyle Rabbim. Arşı azamı taşıyabilmek için meleklerin okuduğu izmi azamın hakkı için bize güç ihsan eyle Rabbim. Tevrat ‘ta, İncil ‘de, Zebur ‘da ve Kuran ‘da yazılı olan ismi azamın hakkı için bizi Kuran yolundan ayırma rabbim.Kullarına merhamet ettiğin izmi azamın hakkı için bizi nefsimizle baş başa bırakma Rabbim. Kelimelerini ihtiva eden ismi azamın hakkı için dileklerimizi kabul eyle Rabbim. İbrahim Aleyhisselamın okuyup da ateşi gül bahçesine çevirdiğin izmi azamın hakkı için bizi cehennem narından azad eyle Rabbim. İsmail Aleyhisselamın okuyupta kurban olmaktan kurtulduğu ismi azamın hakkı için dedikoducuların şerrinden bizi muhafaza eyle Rabbim. İshak Aleyhisselamın okuyupda duasını kabul buyurduğun ismi azamın hakkı için dileklerimizi kabul eyle Rabbim. Hud Aleyhisselamın okuduğu ismi azamın hakkı için dualarımızı kabul eyle Rabbim. Yakup Aleyhisselamın okuyup da gözünü açtığın oğlu Yusuf Aleyhisselam ı kendisine kavuşturduğun ismi azamın hakkı için dertlerimize derman ver Rabbim. Davud Aleyhisselamın yeryüzünde halife yaptığın ve demiri elinde hamur haline getirdiğin ismi azamın hakkı için rızkımıza bereket ihsan eyle Rabbim. Süleyman Aleyhisselamın okuyupda ona verdiğin ismi azamın hakkı için bizleri yeryüzünde söz geçenlerden eyle Rabbim. Eyup Aleyhisselamın okuyupda sıkıntıdan kurtulduğu ismi azamın hakkı için bizi bütün sıkıntılardan halas eyle Rabbim. İsa Aleyhisselamın okuyup da ölüleri diriltiği ismi azamın hakkı için ölmüş gönüllerimizin iman nuru ile diriltilmesini bize nasip eyle Rabbim. Musa Aleyhisselamın Tur u Sina da okuduğu ismi azamın hürmetine bizi fitne ve fesatçıların şerrinden koru Rabbim. Asiye anamızın okuyupda cennete nail olduğu ismi azamın hürmetine bize cennet ve CEMALİNİ nasip eyle Rabbim. İsrailoğullarının okuyupda denizi geçtikleri ismi azamın hürmetine bize de sırat köprüsünden geçmeyi nasip eyle Rabbim. Hızır Aleyhisselamın okuyupda su üzerinde yürüdüğü ismi azamın hakkı için bizi de ilahi rahmetinin deryalarına dalmayı muvaffak kıl Rabbim. Hazreti Muhammed Aleyhisselamın mağarada okuyupda düşmanlarından kurtulduğu ismi azamın hakkı için bizleri de maddi ve manevi düşmanların sultasından ve şerrinden koru Rabbim. Çünkü Sen yüceler yücesi, kerem Sahibisin. Allahım Sen bana kafisi. Sen ne güzel Vekilsin. Yüceler yüces. Allah ‘ım, gücüm kuvvetim ancak Senin güç ve kuvvetinledir. Allah ’ım Rahmetini Efendimiz Muhammed Aleyhisselam ın, Ehli Beytinin ve Ashabının üzerine yağdır.”””

hemen bu yazıyı çıkartıyorum tatlım çok teşekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN

ah kızlar bu hafta tam zamanında yetiştim walla son dakkada dualarınızı eksık etmeyın kızlar

tramissu1986 ::: bu ay aşılamamın hayırlısıyla tutması yanı bebiş için sağlıklı huzurlu hayt için bide mahkememiz war onu kazanmak için

26eser26::::bebek için

benide eklersenız listeye cok sewinirim allh dualarımızı kabul etsin hepimizin inşallah ....................

Son düzenleme:

bebem açılan konuda ayrıntılı yazıyo okumadın mı :1hug:
Allah dualarımızı kabul etsin şimdiden :Saruboceq:

LİSTENİN SON HALİDİR.... DUA EKLEMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR, LİSTEYİ KOPYALAYARAK SIRASINA GÖRE RUMUZLARINI VE DUALARINI EKLESİNLER LÜTFEN

1-SivriBiber..................ev ve bebek..hülyamın ruhuna dua okunması ve günahları bağışlanmasını istiyorum
2-Belinay Merve............babaannesine Allahtan rahmet dilicez.Babasına sabır ve güç isticez
3-umudum.....................günahlarımın affı için hayırlıysa sevdiğimin bana dönmesi değilse rabbimin tez zamanda onu unutturması birde bana yaptığı haksızlık için birazcık vizdanın sızlaması
4-lady34........................kayınpederiyle aynı evde oturmasınlar, anneannesi istanbuldan ev alabilsin yakınımızda olsun ,eşi maaşını alabilsin borç ve sıkıntılardan kurtulsun,eşi ile mutlu olsun huzuru bozulmasın,huzurunu bozanları Allah sorsun..Rabbim Kötü insanları uzak tutsun bizden
5-yasemin-66.................sağlıkla bebek dünyaya getirsin ve anne olsun , bir ev sahibi olsun...kocasıyla huzurunu kimse bozamasın...
6-derin55......................maddi olarak rahatlamak ve burdan kampüse gitmemizi istiyorum eşim doktora yapıyor doktoradan önce gitmek istiyorum!
7-Burcums...................Babacığımın ruhuna ve maddi olarak rahatlamak istiyorum...
8-Sevgi Kelebeği.......Kendime ve sevgilime hayırlı bir iş kapısı tez zamanda evimize huzur istiyorum...
9-esramm82... hayırlısıyla sağlıklı bebeğim olsun istiyorum
10-toredo...Babacığımın ruhuna Peygamber (S.A.V.)şefaiti için dua istiyorum.Birde TAZ'ın ortaya çıkması için..
11-murgizin annesi..... allahım ablamın kızı en kısa zamanda sağlığına kavuşsun illet hastalıktan kurtulsun
12-PasaklıMinikTanrıça......Hayırlısı ile işlerimiz yolunda gitsin, maddi sıkıntılarımızdan kurtulalım yuvamız huzur ve mutlulukla dolsun
13- BUZDEVRi...........bütün ailem ve sevdiklerim için sağlıklı,hayırlı bir hayat ve ablam için tez zamanda sağlıklı bir bebek, kendim için Allah'tan işim ile ilgili beni doğru yollara yöneltsin inşallah .
14-Gülpembe1984.......tüm insanlar için saglıklı bir hayat,işleri sorunsuz,ben ve sevdiğimin işleri iyi olsun ALLAHım sen bizi tez zamanda kavustur,tüm yuva kurcaklara ALLAHım yardım etsin saglıklı huzur mutluluk dolu bir yasam istiyorum ailem,sevdiğimle ,sevdiklerimle beraber
15-kahvekolik.....nişanlısının işleri düzelsin ve evlenince hayırlısıyla istanbulda ikamet etsinler.
16-arnavutgüzeli84......Hayırlı,Sağlıklı bir evlat diliyorum RABBİMDEN ..anne olmak istiyorum tez zamanda..
17-Lostsun....Maddi sorunlarımız geçsin inşallah..mutluluk ve huzur için...
18-Cubuk Kraker.......Eşinin iş bulması için okuyacağız..KIsa zaman maddi sıkıntılarını gitmesi için
19-Liva_.........en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bir şekilde bebeğime kavuşmak istiyorum ve bedelli askerliğin çıkmasını istiyorum.....
20-atalay-ugur...babamın saglıgına kavuşması ve ona bakan annecigimin hasta olmaması güçlü olmasını Alah'ımdan istiyorum.....
21-tramissu1986 ...........bu ay aşılamamın hayırlısıyla tutması yanı bebiş için bide mahkemiz war onu kazanmak
22-26eser26...........bebek için

ARKADAŞLAR LİSTE 18.00 DA SONLANACAKTIR...

gercekten cok az kişi war ya bende daha fazla beklıyordum unutuluyor herhalde

Arkadaşlar geçen hafta Sardunya_Zakkum arkadaşımız namazı nasıl kılacağımızı anlattı... Aramıza yeni katılan arkadaşlar için bir kez daha ekliyorum...

3 kere Allahümme salli ve sellim ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

Eüzübillahimineşşeytanirracim BismillahirRahmanirRahim

1 kere Fatiha

3 kere "Estağfirullah" denilecek

niyet ettim Allah rızası için namaz kılmaya

namaz kılınır....

bitince ayağa kalkmayarak 1 Ayetel Kürsi (bilmeyenler 1 fatiha okur)

33 defa Sübhanellah, 33 defa Elhamdülillah, 33 defa Allahüekber (diyerek tespih çekilir)

Kenzül ars duası okunur

listedeki adlar ve istekler okunarak Allah dan istekde bulunulacak

Besmele ile (eüzüye gerek yok artık) 1 fatiha okunacak

3 kere Allahümme salli ve sellim ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

Burada da teheccüd namazı ile ilgili ayrıntılı bilgiler mevcut...

Teheccüd Namazı (Gece Namazı): Yatsı namazından sonra , daha uyumadan veya bir miktar uyuduktan sonra, kılınacak nafile namaza "gece namazı"denir. Bir miktar uyuduktan sonra kalkılıp kılınırsa "Teheccüd" adını alır. Teheccüd namazı iki rekettan on iki rekata kadardır. İki rekatta bir selam verilmesi daha faziletlidir. (Muhammed Bin Abdullah Hanî, Âdâb, s. 264)

Teheccüd namazı, Rasul-i Ekrem -sallallahü aleyhi ve sellem- Efendimize vacip yani farz hükmündeydi. Bu namaz O'nun ümmeti için sünnet-i müekkededir.

"Gece namazına devam ediniz. Zira bu sizden önceki salihlerin ibadetidir. Çünkü gece ibadeti, Allah'a yakınlık günahlara kefaret olup insanı bedeni hastalıklardan korur ve günahlardan uzaklaştırır." (Tirmizi, Deavât, 101)

Allâh Teâlâ çok sevdiği ve kâinâtı hürmetine yarattığı Habîb-i Edîb'ne daha fazla lütuflarda bulunmak için teheccüd namazını ona farz kılmıştı.

"Gecenin bir kısmında da sadece sana mahsus bir nafile olmak üzere uykudan kalk, Kur'ân ile teheccüd namazı kıl, Yakındır ki Rabbin seni bir makam-ı mahmuda eriştire." (el-İsrâ/17, 79)

Rasulullah -sallallâhu aleyhi ve selem- Efendimiz gece namazını hiç terk etmezdi. Öyle ki hastalanacak veya ağırlık hissedecek olsa oturarak kılardı. (Ebû Dâvûd, Tatavvu', 18) "Sabah namazından önce kılınan iki rek'at nâfile namaz dünyanın tamamından daha hayırlıdır." (Müslim, Salâtu'l-Müsâfirîn, 96) buyururdu. Gözümün nûru diye tavsif ettiği namazı geceleri daha bir iştiyak ve arzû ile kılardı. Ayakları şişecek kadar kendinde geçerek kıldığı teheccüd namazına olan iştihâsını şöyle dile getirmişti:

"Allâh her peygamberde belirli birşeye karşı aşırı bir istek yaratmıştır. Benim en çok hoşlandığım şey de gece ibâdetidir..." (Heysemî, Mecmau'z-zevâid, II, 271)

Allâh'a yaklaştıran en mühim ibâdet olması hasebiyle ümmetinin de bu nimetten nasiblenmelerini arzû ederlerdi. Öncelikle yakın akrabasından tebliğe başlayan Efendimiz, bir gece Ali ile Fâtımâ -radıyallâhu anhümâ-'nın kapısını çalmış ve onlara:

- "Namaz kılmayacak mısınız?" (Buhârî, Teheccüd, 5) buyurarak geceyi boş geçirmemelerini istemişti.

Diğer ashâbına da:

"Aman gece kalkmaya gayret edin! Çünkü o sizden önceki sâlih kimselerin âdeti ve Allah'a yakınlıktır. (Bu ibâdet) günahlardan alı kor, hatalara kefâret olur ve bedenden dertleri giderir." (Tirmizî, De'avât, 101) buyurarak onları huzûrun kaynağına yöneltmek istemişti.

Âile içinde kadın ve erkeğin Allâh'a ibâdet ve sâlih ameller işleme husûsunda birbirlerine destek olmalarının önemine dikkat çeken Efendimiz -sallallâhu aleyhi ve sellem- bilhassa gece namazına kalkmada bu yardımlaşmanın daha da önemli neticeler hâsıl edeceğini şöyle ifâde etmiştir:

"Geceleyin kalkıp namaz kılan, hanımını da kaldıran, kalkmazsa yüzüne su serperek uyandıran kimseye Allah rahmet etsin. Aynı şekilde geceleyin kalkıp namaz kılan, kocasını da uyandıran, uyanmazsa yüzüne su serperek uykusunu kaçıran kadına da Allah rahmet etsin." (Ebû Dâvud, Tatavvu, 18, Vitir, 13)

Son düzenleme:
LİSTENİN SON HALİDİR.... DUA EKLEMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR, LİSTEYİ KOPYALAYARAK SIRASINA GÖRE RUMUZLARINI VE DUALARINI EKLESİNLER LÜTFEN

1-SivriBiber..................ev ve bebek..hülyamın ruhuna dua okunması ve günahları bağışlanmasını istiyorum
2-Belinay Merve............babaannesine Allahtan rahmet dilicez.Babasına sabır ve güç isticez
3-umudum.....................günahlarımın affı için hayırlıysa sevdiğimin bana dönmesi değilse rabbimin tez zamanda onu unutturması birde bana yaptığı haksızlık için birazcık vizdanın sızlaması
4-lady34........................kayınpederiyle aynı evde oturmasınlar, anneannesi istanbuldan ev alabilsin yakınımızda olsun ,eşi maaşını alabilsin borç ve sıkıntılardan kurtulsun,eşi ile mutlu olsun huzuru bozulmasın,huzurunu bozanları Allah sorsun..Rabbim Kötü insanları uzak tutsun bizden
5-yasemin-66.................sağlıkla bebek dünyaya getirsin ve anne olsun , bir ev sahibi olsun...kocasıyla huzurunu kimse bozamasın...
6-derin55......................maddi olarak rahatlamak ve burdan kampüse gitmemizi istiyorum eşim doktora yapıyor doktoradan önce gitmek istiyorum!
7-Burcums...................Babacığımın ruhuna ve maddi olarak rahatlamak istiyorum...
8-Sevgi Kelebeği.......Kendime ve sevgilime hayırlı bir iş kapısı tez zamanda evimize huzur istiyorum...
10-toredo...Babacığımın ruhuna Peygamber (S.A.V.)şefaiti için dua istiyorum.Birde TAZ'ın ortaya çıkması için..
11-murgizin annesi..... allahım ablamın kızı en kısa zamanda sağlığına kavuşsun illet hastalıktan kurtulsun
12-PasaklıMinikTanrıça......Hayırlısı ile işlerimiz yolunda gitsin, maddi sıkıntılarımızdan kurtulalım yuvamız huzur ve mutlulukla dolsun
13- BUZDEVRi...........bütün ailem ve sevdiklerim için sağlıklı,hayırlı bir hayat ve ablam için tez zamanda sağlıklı bir bebek, kendim için Allah'tan işim ile ilgili beni doğru yollara yöneltsin inşallah .
14-Gülpembe1984.......tüm insanlar için saglıklı bir hayat,işleri sorunsuz,ben ve sevdiğimin işleri iyi olsun ALLAHım sen bizi tez zamanda kavustur,tüm yuva kurcaklara ALLAHım yardım etsin saglıklı huzur mutluluk dolu bir yasam istiyorum ailem,sevdiğimle ,sevdiklerimle beraber
15-kahvekolik.....nişanlısının işleri düzelsin ve evlenince hayırlısıyla istanbulda ikamet etsinler.
16-arnavutgüzeli84......Hayırlı,Sağlıklı bir evlat diliyorum RABBİMDEN ..anne olmak istiyorum tez zamanda..
18-Cubuk Kraker.......Eşinin iş bulması için okuyacağız..KIsa zaman maddi sıkıntılarını gitmesi için
19-Liva_.........en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bir şekilde bebeğime kavuşmak istiyorum ve bedelli askerliğin çıkmasını istiyorum.....
20-atalay-ugur...babamın saglıgına kavuşması ve ona bakan annecigimin hasta olmaması güçlü olmasını Alah'ımdan istiyorum.....
21-tramissu1986 ...........bu ay aşılamamın hayırlısıyla tutması yanı bebiş için bide mahkemiz war onu kazanmak
23_nazli87...........benim içinde sınavlarım iyi geçmesini dileyin ve huzur,mutululuk,sağlık ve aşk

23_nazli87...........benim içinde sınavlarım iyi geçmesini dileyin ve huzur,mutululuk,sağlık ve aşk
24-yakamoz82......eşim hayırlı bir şekilde sınavlarını kazansın daha sonrada hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip etsin rabbim

--------------------------------------------------------------------------------

24-yakamoz82......eşim hayırlı bir şekilde sınavlarını kazansın daha sonrada hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip etsin rabbim
25-monaferaa.......eşim hayırlı bir şekilde askerliğini yapıp gelsin. Rabbim kızkardeşime hayırlı sağlıklı bir evlat versin..tüp bebek için gidiyor nolur çok dua edin kızlar.. sağlık sıhhat huzur ve helalinden bir ev..

Allahım herkesin duasını kabul etsin.. Aminnn

1 saatimiz kaldı listeyi çıkarmamıza hadi listemizi çoğaltalım

25-monaferaa.......eşim hayırlı bir şekilde askerliğini yapıp gelsin. Rabbim kızkardeşime hayırlı sağlıklı bir evlat versin..tüp bebek için gidiyor nolur çok dua edin kızlar.. sağlık sıhhat huzur ve helalinden bir ev..

Allahım herkesin duasını kabul etsin.. Aminnn

şimdi ben teheccüh namazı yerine kaza namazı kılsam ama dua kısmını tabiki listeye göre yapsam olur mu???

şimdi ben teheccüh namazı yerine kaza namazı kılsam ama dua kısmını tabiki listeye göre yapsam olur mu???

neden kaza namazı :uhm:
kaza namazı ile aynı sadece niyetin farklı olucak teheccüt namazı kılsan :sm_confused:

Kızlar benıde listenin sonuna yazarmısınız eşim bir an önce iş bulsun diye ben duaları aldım isimleride aldım gece namaza inşallah kalkacağım sizinde dualarınız benım içinde olsun

buzdevri, bu konuyla ilgili malesef pek bilgim yok ama neden teheccüd kılmıyorsun?

bence de:sm_confused: anlamadım gitti valla şu an yok 10 dakika sonra çıkıyorum listeyi herkes almış oluyor
gece 2:30 da buluşmak üzere dualarımızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…