Dua Dağıtmak İsteyenler Topiği ( Yasin , Tefriciye vs... )

2 haftam kaldı. 210 taneye ihtiyacım var.Yardımcı olur musunuz? Birsen'in dileği için deyip niyet edilecek.1 kişi 1 yasin. Şimdiden saolun.

allah kabul etsin 5 tane ben alıyorum
yasinler bittikten sonra adetinizin 13. günü nisa suresinin 1.ayeti yazılmış 3 eelmanın birini alın yarısını siz yarısını eşiniz yedikten sonra yakınlaşşın
diğer elmalarıda ertesi günlerde yarı yarı yiyerek aynı işlemi gerçekleştirin
benim abimlerin bu şekildde çocukları oldu darısı başınıza
inşallah hayırlı haberlerinizi bekliyorum

bugün doğum günüm hayatımın en kötü doğum günü insan yaşından utanır mı ben utanıyorum bu yaşta hala bekar olduğum için utanıyorum .utanmam gerekiyormuş bugün kuzenim geldi doğum günümü kutlamaya sorması ayıp kaç yaşına girdin dedi 29 dedim .biri sorarsa 27 de 29 deme dedi o kadar üzüldüm ki bu lafı duyunca.kendimebikedi aldım farkettim ki kediyekızım diyorum ben hiç anne olamayacak mıyım yaşıtlarım hep evlendi çocukları var ben böyle kaldım.kızlar nolur bana dua edin içinizden hangii duayı okumak geliyosaonu okuyun ALLAH RIZASI İÇİN .bugün akşam doğum günümü kutladık işlh kimse yaşımı sormaz dedim çok şükür kimsesormadı.ama dayım doğum günü kutlamakta meral'e çok yakıştı dedi içim buruk yüzüm güldü ama içim kan ağladı bugün

Ben 28'inde evlendim, kuzenlerim ise biri 29 biri 30 da. Yani sizin üzülecek hiç bir şeyiniz yok.Siz üzüldüğünüz için daha da hassaslaşmışsınız ama her şey kader, kısmet.Elbette her şey olur, ne kadar umutlu, mutlu olursanız hayattaki şansınız o kadar artar.Enerjiniz ne kadar fazla olursa, insanlar tarafından o kadar sevilir, dikkat çekersiniz.Eminim 1-2 sene sonra hayatınızda pek çok şey değişmiş olur.Uzulmeyin ve anı yaşayın.:)

kızlar bende salatı tefriciye okuyorum ama tek başıma biraz zor oldu yardım edebilicekler varsa sevinirim

Merhaba arkadaşlar, ben dileğim için 4444 salat-ı tefriciye dua'sına başladım.

Henüz 130 adet okuyabildim.Dileğim işle ilgili ve çok mühim.Gerçekten büyük bir sıkıntı içerisindeyim. Allah rızası için ne kadar okuyabilirseniz, lütfen bana yardım edin.Bir an önce bitirmem gerek.

yardımlarınız bekliyorum.

Sevgiler...

Merhaba kızlar bende Salâtı tefriciye okumaya başladim bana yardimci olabilir misiniz tek başına gerçekten zor oluyor ...?? Okuyupta bana buradan yazabilir misiniz ?? Şimdiden teşekkür ederim .

üniversite için salatı tefriciye başladım ve tek başıma okuyamıyorum Allah rızası için yardım eder misiniz ? .s

Mrb kızlar öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum allah bütün dualarımızı kabul etsin, Yakın arkadaşım için yasin okurmusunuz çok çok zor bir hafta geçirecek 2 3 gün sonra (ailevi meseleler) dualarınıza çok çok ihtiyacı var kimin duasının kabul olacağı belli olmaz allah rızası için hayırlısıyla sıkıntısız sorunsuz atlatması için yasin okurmusunuz ? (ismi dilek)

ben 1 tane okurum allahım yardım etsın inş...

Yasin suresi dagıtmak istiyorum,dogru yere mi yazdım bilmiyorum ,Hanife isminde ki arkadaşımın bebeği olsun diye dua ediyoruz,Bir kişi bir yasin okuyabilir,30 tane kaldı ,okuyabilecekler lütfen yardımcı olur musunuz

Merhaba arkadaşlar oğlum çok rahatsız 15 gunu geçti ateşi düşmüyor yarın kontrol gunu ne olduğunu anlamaya çalışacak doktor . Alerji astımı var oğlumun zaten.
Sizden ricam şifa için selat ı tefriciye başladık . İki hafta süresi yardımlarınızı bekliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…