Dua Dağıtmak İsteyenler Topiği ( Yasin , Tefriciye vs... )

Hanımlar 4444 tefriciyeyi tamamlayanlar oldu mu aranızda??

canım burda ki arkadaşımız ed2006 tammaladı ama çoğunu kendisi okuyarak tammladı...
başlamayı düşünüyorsan dua dağıtan topiklerde gezerek çoğunluğun okuyabileceği şekilde tamamlayabilirisn sanırım..ben de yardımcı olurum okursan..biz kendi aramızda arkadaş grubumuzda sık sık başlayıp tammlıyoruz çünküü

selamlar
arkadaşlar bir bayan bir haceti için 1000 tane yasin başlatmış ve süre tayin etmiş
2 hafta içinde okuyan arkadaşlar olursa sayyı verirlerse sevinirim

canım 2yasin alıyorum birini arkadaşım okicak bilgin olsun .
Allah kabul etsin...

Sevgili kızlar, yarın sabah namazdan sonra eşim için tefriciyeye başlayacağım Allah'ın izniyle. Eşim çalıştığı yerde kadrolu değil maalesef, ancak bazı kadro çalışmaları yapılıyor. Eşimin de kadrolu olabilmesi söz konusu. Ben de onun için 4444 tefriciye okumak istiyorum. Yardım etmek ister misiniz? Edebilirseniz sevinirim. Herkese sevgiler, şimdiden teşekkürler

bende yasin demiştim bu cumaya kadar
yokmu müslüman kardeşi için yardım edecek
yokmu meleklerinde kendisine dua etmesini isteyen bir arkadaşş...

Canım bi tane de ben okuyorum Allah izin verirse 2 tane de dışardan benim için okunmuş vardı onları da eklersin canım
Rabbim tez zamanda gönlündeki muratlarına kavuşmayı nasip etsin

ttalım hiç bi bilgi vermeden buraya yazıp gitmişsin ama en azından adını falan söylseydin bir bayan bir dileği için birkaç kez baktım sayfaya ama hiç uğramadığını gördümm sonrada regl oldum bugün yarın abdest alıcamm okumayı düşünüyorumm kendi okuduğum dualrım surelerim de var ...arkadaşın ismini dileğini yazrasan niyetine okuruz..zaten tanımadığımız biridir.bu kadar kapalı şekilde niyetlenince eksik hissediyo insan..

canımm ben 100 tane okurumm İnşaallah eşin kadroya atanır.
okuyunca tekrar alırım başka arkadaşıma da okuyorum tefriciye eşim için de başlıcam atanması için inşaallah

Canım Allah senden kat kat razı olsun, okuduğun zaman haber verirsen sevinirim.
Allah senin de dualarını kabul etsin, gönlünün muradını versin inşallah

Benim için de okur musunuz? ben de dahil olmak istiyorum başkaları için okumaya

canım tefriciye mi okumayı mı düşünüyorsun nasıl okunacağını biliyorsun sanırım bir cuma günü 2 rekat namaz kılıp niyetlenip tövbe istiğfarla başlıyorsun okumaya biz de yardım ederiz..şimdilik istersen siyah kuğuya tefriciye okunuyor ordan başlayabilrsinn..

Okuma süresi var mı peki en fazla kaç günde bitirilmesi gerekiyor?

bende aranıza katılmak istiyorum, erkek arkadaşımdan ayrıldım, dualarınıza çok ihtiyacım var. kimin için okunulması gerekiyorsa okurum bende

kızlar ben anksiyete hastasıyım ve bebek dusundugumuz ıcın ılacı bıraktım.allah rızası için hastalıgımın gecmesi için ve bebek sahıbı oldugumda rahat bır hamılelık ıcın yasin veyA uygun bir duA okumanızı rica ediyorum.Kurban oldugum Rabbim sizinde hastanııza hastalığınıza acil şifalar versin inşallah...

Son düzenleme:

arkadaşım geçmiş olsun
hiç korkma benim babamda yaşadı ilacı kendi iradesiyle bıraktı ve şuan yıllar geçti maaşallah çok iyi
herşey bilinnçaltına vereceğin emre bakıyor
çok kolay aslında
babam balla safran karıştırıp tüketmişti
bende senin için ya allah ya rahman ya kaviyyu ya kadir çekeceğim
bu zikri 40 gün aralıksız 70 defa çekersek hacetimiz kabul olur inşaallaah
bizde bebek istiyoruz
allah her yuvaya islama hizmet edecek evlatlar nasip etsin inşaallah

Canım allah razı olsun . Bende çekicem senin için müminin birbirine duası kabul olurmuş.
Bende bıraktım ilacımı şimdi rabbime bin şükür iyiyim..
40 gün bu zikri çekince olur deniliyorsa bende çekeyim.
Ne yapacağımı bilemediğim için yazdım.Birde şuan bolca dardayız maddi açıdan.Eşim çok stresde.Onun için ne yapılabilir??

arkadaşım çok özür dilerim ya
zikri eksik yazmışım
ya allah ya rahman ya raahim ya kaviyyu ya kadir
allah razı olsun duaların için
arkadaşlar birde cumartesi günü kuşluk vakti allahın es semiu ismi 500 defa okunup hacette bulunup kimse ile konuşmadan uyunursa hacetler kabul inşaallah
ben yaptım sizinde kabul olur inşaallah
eşinin işi içinde istersen vaikıa suresini bol bol oku birde hergün er rezzak esmasını zikret bak bunun da faydasını göreceksin inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…