Dua Bacıları arıyorum :)

bal10cukk

Mona
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2012
1.532
1.583
bende kendime dua kardeşi istiyorum kızlar namazlardan sonra dua edelim birbirimize inşallah. bu sene Kpss, okul dersler, bide duygusal anlamda çöküş yaşıyorum resmen . Rabbim gönlünüzden ne geçiyorsa en iyilerini en hayırlılarını nasip etsin inşALLAH. adım tuğçe ismen dua ederseniz sevinirim. şimdiden Allah razı olsun.

Allah razı olsun canım benim bende senin için dua edeceğim. :) istedigin özel bi şey var mı ? :)

Olmaz mı :) öncelikle adım hatice,

30 ekimde öyp atamaları olacak hayırlı bi şekilde yerleşmek ve başarılı olmak istiyorum, ibdadetlerimi her zaman düzgün bi şekilde yapmak ve gönlümdeki gibi hayırlı bi eş istiyorum canım :)

memnun oldum Haticecim :)

inşallah canım şöyle güzel bi üniversiteye atanman olur hayırlısıyla :) eş konusunda bende senden dua istiyorum hayırlı bir eş, yuva :) ve benim de KPSS yılım bu sene çalışıp bi hastaneye atanmam olur inşallah :)

Rabbim en iyi bilendir istediklerimizi hakkımızda hayırlı etsin inşallah ve bizi buna razı etsin namazlardan sonra eksik etmeyeceğim cnm dualarımı :)

Ben de çok memnun oldum canım :) ben sana dua etmeye başladım hep aklımdasın :)

Tamam canım ben sizin için etmeye başladım bi şey sormak istiyorum özel olarak okumam gereken bi sure falan varmı?

Tamam canım ben sizin için etmeye başladım bi şey sormak istiyorum özel olarak okumam gereken bi sure falan varmı?

hayır canım. içinden geldiği gibi dua edebilirsin.

Kumeyl Duası varmış geçen bi topikte görmüştüm onu okuyacağım ben. inşallah dualarımız kabul oldukça burdan yazalım birbirimize . ismin ne bu arada ismen dua edersek daha akılda kalıcı olurç benim adım tuğçe diğer arkadaşın ki hatice.

Tamam canım ben de esra ismen dua etmek daha iyiymiş ben de duymuştum birbirimizi haberdar edelim burda :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…