dua arkadasligi

sağolun arkadaslar amin inş. hepimiz güzel haberler veririz. evet yarım gün çalışma saati kendi mesleğimi yapıcam eşle aran düzelmesi için ya vedud esması çekebilirsin aranızdaki sevgi için baska bildiğim yok Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_

sağolun arkadaslar amin inş. hepimiz güzel haberler veririz. evet yarım gün çalışma saati kendi mesleğimi yapıcam eşle aran düzelmesi için ya vedud esması çekebilirsin aranızdaki sevgi için baska bildiğim yok Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
Cok sevindim canim. Insallah kpss olur daha cok icine sinen yerler olur. Hayorlisi olsun hakkinda.

Hz. Yunus'un baligin karnindan kurtuldugu duasini okumaya baslayacagiz.
Her arkadasimiz 101 defa okuyacak. Listedeki siramiza gore devam edecegiz.

Duamiz;
"La ilahe illa ente subhaneke inni kuntu minezzalimin "

7. Siradaki arkadasimiz icin okuyacagiz
.

1. papatya_4407 papatya_4407 =
2. Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ (pakize) = okudu
3. hayal_hatun hayal_hatun =
4. Namaria Namaria (almıla) = okudu
5. sl_12 sl_12 (seval) = okudu
6. bcgirl bcgirl (begüm) =
7. C cansu_tr (cansu) =
8. Nara87 Nara87 (gulnar) =
9. Y yigitelf (elif) =
10. hmbg hmbg (hatice) = okudu
11. OMRUM79 OMRUM79 (derya) = okudu
12. @aybukegrsl =

13. Salverys Salverys = okudu
14. miyomim miyomim =
16. @yoyo38 =

Arkadaslar iş konusunda sıkıntılarımı az çok biliyorsunuz çalıştığım özel bir firmaydı çok huzursuz gidip geliyordum namazda kılamıyordum orda. iş basvurusu yapıyordum iş için özel bir okula girdim yarım gün olan hafta sonu tatil ve çalışanları gayet iyi çok şükür diyorum kpss çalışırım kalan zamanımdada okul küçük olduğu için öğrenci az çalışanda az iş bulamadığım için özel sektöre girmiştim çalıştığım yerde çıkıyorum dedim hiç bir şey demediler hemen çıktım aynı günde çıktım. Hepinizden Allah razı olsun duam kabul oldu bir kapı açıldı benim için. İnş. kpssde olur hayırlısıyla olmasada sağlık olsun.
Gerçekten çok sevindim, hayırlı uğurlu olsun. Rabbim ummadığın güzellikler yaşatsın inşallah.

Arkadaslar iş konusunda sıkıntılarımı az çok biliyorsunuz çalıştığım özel bir firmaydı çok huzursuz gidip geliyordum namazda kılamıyordum orda. iş basvurusu yapıyordum iş için özel bir okula girdim yarım gün olan hafta sonu tatil ve çalışanları gayet iyi çok şükür diyorum kpss çalışırım kalan zamanımdada okul küçük olduğu için öğrenci az çalışanda az iş bulamadığım için özel sektöre girmiştim çalıştığım yerde çıkıyorum dedim hiç bir şey demediler hemen çıktım aynı günde çıktım. Hepinizden Allah razı olsun duam kabul oldu bir kapı açıldı benim için. İnş. kpssde olur hayırlısıyla olmasada sağlık olsun.

Canim cok sevindim senin adina. Allah hayirli is kapilari acmis olsun :)

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ ya cami ya vedud okuyabilirsin canim :) birde ya musavvir esmasini oku diyenler de oluyor. eski hatiralari gozunde canlandirip sana ozlem duyuyormus ben oyle okumustum arastirdigim zaman canim

Hz. Yunus'un baligin karnindan kurtuldugu duasini okumaya baslayacagiz.
Her arkadasimiz 101 defa okuyacak. Listedeki siramiza gore devam edecegiz.

Duamiz;
"La ilahe illa ente subhaneke inni kuntu minezzalimin "

7. Siradaki arkadasimiz icin okuyacagiz
.

1. papatya_4407 papatya_4407 = okudu
2. Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ (pakize) = okudu
3. hayal_hatun hayal_hatun = okudu
4. Namaria Namaria (almıla) = okudu
5. sl_12 sl_12 (seval) = okudu
6. bcgirl bcgirl (begüm) =
7. C cansu_tr (cansu) =
8. Nara87 Nara87 (gulnar) =