dua arkadasligi

Okuyalim canim bitince sen yaz. Gunde 7 kez mi okunacak. Ben arada okuyayim. Malum sikinti dert hic eksik olmuyor.

Kızlar bende 2 Fetih suresi okudum ,şöyle niyet ettim isimleri yazılı olanlara ismiyle nickleri olanlarında nickleriyle Allah'ım niyetine okuduğum kardeşlerimin gönüllerindeki dualarını haklarında Fetih suresinin vesilesiyle hayırla sonuçlandır diye niyet edip okudum canım

Masallahh kizlar hizlisiniz valla senin de agzina saglik canim.

evet canım Peygamber efendimizi magradan bu dua sayesinde kurtulmuş günde 7 kez okumak çok makbul Tavuk_suyu_

41 Fetih suresi okuyoruz.
IsimlerimiI ya da nicklerimizi soyleyip Allah'ım niyetine okuduğum kardeşlerimin gönüllerindeki dualarını haklarında Fetih suresinin vesilesiyle hayırla sonuçlandır diye niye ediyoruz.

1. papatya_4407 =
2. Tavuk_suyu_ (pakize) =
3. hayal_hatun =
4. Namaria (almıla) = 1
5. sl_12 (seval) = 3
6. bcgirl (begüm) =
7. C cansu_tr (cansu) =
8. Nara87 (gulnar) =
9. @Kirazci kiz (ayşenur) =
10. Y yigitelf (elif)=
11. hmbg (hatice) = 2
12. OMRUM79 (derya) =
13. A aybukeumyy =

14. Salverys =

15. miyomim =

Bnde suan muafim. cmrtesi baslayim olur mu? ben 5 tane alayim canim hakta gecmesin nolur nolmaz belki o zamana kadar bitirmis oluruz :) ben geriden de olsa size okurum

Canim muaf da olabilirsin sorun degil. Bunun icin listeden cikma. Baska bi arkadasimizda okur. Bazi arkadaslarimiz hizli okuyor onlarda okur. Gerekirse 1 2 gun uzatiriz.
Tamm cikmayayim 1 saat once mua oldum zatende napmam gerek smdi? Son sıraya yazın madem ben muafligim bitince devam edeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…