dua arkadasligi

yasin suresinin 9. ayetini Peygamber efendimiz magaradayken okumuş tehlikeli ve zor anlarda sıkıntılı anlarda okumak çok makbul. isterseniz bizde daha sonra Hz. Yunusun duasından sonra okuyabiliriz günde 7 kere okunuyor. Ve cealna min beyni eydihim sedden ve min halfihim sedden fe agşeyna hum fe hum la yubsırune
Okuyalim canim bitince sen yaz. Gunde 7 kez mi okunacak. Ben arada okuyayim. Malum sikinti dert hic eksik olmuyor.

Kızlar bende 2 Fetih suresi okudum ,şöyle niyet ettim isimleri yazılı olanlara ismiyle nickleri olanlarında nickleriyle Allah'ım niyetine okuduğum kardeşlerimin gönüllerindeki dualarını haklarında Fetih suresinin vesilesiyle hayırla sonuçlandır diye niyet edip okudum canım

Kızlar bende 2 Fetih suresi okudum ,şöyle niyet ettim isimleri yazılı olanlara ismiyle nickleri olanlarında nickleriyle Allah'ım niyetine okuduğum kardeşlerimin gönüllerindeki dualarını haklarında Fetih suresinin vesilesiyle hayırla sonuçlandır diye niyet edip okudum canım
Masallahh kizlar hizlisiniz valla senin de agzina saglik canim.

41 Fetih suresi okuyoruz.
IsimlerimiI ya da nicklerimizi soyleyip Allah'ım niyetine okuduğum kardeşlerimin gönüllerindeki dualarını haklarında Fetih suresinin vesilesiyle hayırla sonuçlandır diye niye ediyoruz.

1. papatya_4407 papatya_4407 =
2. Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ (pakize) =
3. hayal_hatun hayal_hatun =
4. Namaria Namaria (almıla) = 1
5. sl_12 sl_12 (seval) = 3
6. bcgirl bcgirl (begüm) =
7. C cansu_tr (cansu) =
8. Nara87 Nara87 (gulnar) =
9. @Kirazci kiz (ayşenur) =
10. Y yigitelf (elif)=
11. hmbg hmbg (hatice) = 2
12. OMRUM79 OMRUM79 (derya) =
13. A aybukeumyy =

14. Salverys Salverys =

15. miyomim miyomim =

Canim muaf da olabilirsin sorun degil. Bunun icin listeden cikma. Baska bi arkadasimizda okur. Bazi arkadaslarimiz hizli okuyor onlarda okur. Gerekirse 1 2 gun uzatiriz.
Tamm cikmayayim 1 saat once mua oldum zatende napmam gerek smdi? Son sıraya yazın madem ben muafligim bitince devam edeyim

X