dua arkadasligi

arkadaslar çok sağolun verdiğiniz bilgiler için fetvayı sabahtan beri arıyorum çok meşgul bilgi alamadım yine gün içinde arıyacagım inşallah namaz kılacagım iş bulurum olmadı 4 ay çalışıp çıkıcam kpss çalışıcam ücretli öğretmenlik yaparım bir şekilde yolunu bulucam namaz kılınacak ortam olmaması beni çok üzüyor içim hiç rahat etmiyor bu yüzden işimle ilgili sorun yok ama namaz kılma ihtimalim hiç yok kaza yapmak zorunda kalıyorum baska yerlere başvuruyorum bakalım nasip artık

Ya Kadir c.c. 305 adet
Ya Camii ya Vedud c.c. 114 adet
8. Siradaki arkadasimiz icin okumaya baslayalim.

1. papatya_4407 papatya_4407 =
2. Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ (pakize) = okudu
3. hayal_hatun hayal_hatun =
4. Namaria Namaria (almıla) =
5. sl_12 sl_12 (seval) =
6. bcgirl bcgirl (begüm) =
7. C cansu_tr (cansu) = okudu
8. Nara87 Nara87 (gulnar) =
9. @Kirazci kiz (ayşenur) = okudu
10. Y yigitelf =
11. hmbg hmbg (hatice) =
12. OMRUM79 OMRUM79 (derya) =
13. @aybukegrsl =

14. neberuse neberuse =
Gülnar için okudum Rabbim kabul etsin inşallah

arkadaslar çok sağolun verdiğiniz bilgiler için fetvayı sabahtan beri arıyorum çok meşgul bilgi alamadım yine gün içinde arıyacagım inşallah namaz kılacagım iş bulurum olmadı 4 ay çalışıp çıkıcam kpss çalışıcam ücretli öğretmenlik yaparım bir şekilde yolunu bulucam namaz kılınacak ortam olmaması beni çok üzüyor içim hiç rahat etmiyor bu yüzden işimle ilgili sorun yok ama namaz kılma ihtimalim hiç yok kaza yapmak zorunda kalıyorum baska yerlere başvuruyorum bakalım nasip artık
Insallah gonlune gore istedigin gibi bir is bulursun canim

Bence de güzel düşünüyorsun, sonuçta Allah'ın rızasını gözetene Allah yardım eder. Dünyalık düşünüp menfaatimize hareket ettiğimiz zamanlarda bilmiyoruz ki belki Allah o işten kazandığımız parayı bereketsiz kılıyor. Kendi hesaplarımıza göre iş yaptığımız zamanlarda kendimizi kandırdığımızı düşünürüm hep. Bereketiyle kazanılan az para, bereketsiz kazanılan çok paradan daha çok iş görüyor buna eminim. O yüzden sen vicdanının sesine kulak ver ve Allah'a bırak... yolun açık olsun

amin arkadaslar inşallah tez vakitte öyle bir yer bulurum çok doğru söylüyorsunuz bende öyle düşünüyorum para önemli değil benim için iç huzur daha önemli rabbim yardımcım olsun hayal_hatun hayal_hatun

X