dua arkadasligi

Canım ilgileniyorsun cok tesekkurler fakat cok hizli ilerliyorsun bu sekilde kimse yetisemez. Karbeyaz icin dun aksam liste yapildi. Bu aksama kadar beklemek gerekiyor. Tekrar yeni kisi icin liste hazirlama.
Canım hergün yeni kişiye başlayın dedim
Diğer türlü uzun sürüyor herkesi bekleyince.
Birde toplu okuyan bi kaç günlük okuyan olursa geriden gelir
Neyse ben takip etmeyim canım ben biraz aceleci yapıya sahibim o yüzden başka biri takip etsin

Canım benim niyetim; Rabbim bu zamana kadar tanıdığım tanımadığım gördüğüm tüm engelli hasta çocukların ailelerinin dualarının kabul olması. hayırlısıyla oğlumun en kısa zamanda yürümesi konuşması derdini anlatması yaşıtlarını yakalaması ol deyince olduran rabbim yavrum için en kısa zamanada dualarımı kabul etmesi .

Yâ mecid Yâ Vâsi Celle Celalühü” olarak 194 defa

yumiti icin okuyoruz.

NIYETI:Rabbim bu zamana kadar tanıdığım tanımadığım gördüğüm tüm engelli hasta çocukların ailelerinin dualarının kabul olması. hayırlısıyla oğlumun en kısa zamanda yürümesi konuşması derdini anlatması yaşıtlarını yakalaması ol deyince olduran rabbim yavrum için en kısa zamanada dualarımı kabul etmesi .

Tavuk_suyu_ : ( duası okundu )
Karbeyaz06 (nilüfer) : (duası okundu )

yumiti :
Kukrim :
OMRUM79 (derya):
C cansu_tr :
Minnoskafa (Gamze) :
mavibahar100 :
Cuel (Elif) :
M Maviruya30 (Busra) :
izmir3534 :
Snigurucka
:

Her gun guncelle ama daha karbeyaza dun aksam guncelledin. 4 kisi okumadi daha yumitiye gecme. Arkadaslarin hepsi okuyor normalde duzenli okumayan yok listemizde. Aksam olsun tekrar guncellersin. cunku insanlar çalışıyor her dakika liste kontrol edemez.

Mesela her aksam 10 da guncelleyebilirsin. Suan yumitiye gecme daha 1 gun dolmadi ki :)

Yok canım yumiti de sıra artık sabahları güncelleneceğim akşama kadar okur herkes

Yâ mecid Yâ Vâsi Celle Celalühü” olarak 194 defa

yumiti icin okuyoruz.

NIYETI:Rabbim bu zamana kadar tanıdığım tanımadığım gördüğüm tüm engelli hasta çocukların ailelerinin dualarının kabul olması. hayırlısıyla oğlumun en kısa zamanda yürümesi konuşması derdini anlatması yaşıtlarını yakalaması ol deyince olduran rabbim yavrum için en kısa zamanada dualarımı kabul etmesi .

Tavuk_suyu_ : ( duası okundu ) okudu
Karbeyaz06 (nilüfer) : (duası okundu )okudu

yumiti :
Kukrim : okudu
OMRUM79 (derya). Okudu
C cansu_tr :
Minnoskafa (Gamze) :
mavibahar100 :
Cuel (Elif) : okudu
M Maviruya30 (Busra) : okudu
izmir3534 :
Snigurucka
kudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…