dua arkadasligi

Ben şöyle yaptım 12.000 besmeleyi çektim bittikten sonra ikişer ikişer toplam 12 rekat namaz kıldım.her iki rekat ta selam verdikten sonra şu duayı okup" Allahümme salli alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sâhbihi ecmâin" duamı ettim.
Kime yaptıysam Allah a şükürler olsun duamiza icabet etti.
Yapmak istersen yardım ederim besmele çekmene.
Merhaba canim. Selam verdikten sonra fatiha okumadan direk Allahümme salli alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sâhbihi ecmâin" deyip duamizi mi yapacagiz ?

Tugce Isinsu nun sayfasindan ogrenmistim. Ama orada 1000 besmeleden sonra 2 rekat namaz diyordu. Aynisi mi acaba ?

Merhaba canim. Selam verdikten sonra fatiha okumadan direk Allahümme salli alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sâhbihi ecmâin" deyip duamizi mi yapacagiz ?

Tugce Isinsu nun sayfasindan ogrenmistim. Ama orada 1000 besmeleden sonra 2 rekat namaz diyordu. Aynisi mi acaba ?
Selam canım evet onu bende okudum ama ben oradan görmedim biri bu şekilde tavsiye etmişti bende öyle yaptım her iki türlü de olur inşallah Allah kabul etsin besmele her hayrın başlangıcı anahtarıdır.

ve huvel kavîyyul azîz” (100 kez)
OKUNACAK KISI :

M Maviruya30 (Buşra)

NIYETI :
Hayırlısıyla sağlıklı bir evlat sahibi olmak. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

@pkzz (pakize) : okudu
Karbeyaz06 Karbeyaz06 (nilüfer) : okudu
yumiti yumiti : okudu
Kukrim Kukrim : okudu

OMRUM79 OMRUM79 (derya) : okudu
C cansu_tr : okudu

Minnoskafa Minnoskafa (Gamze) : okudu
mavibahar100 mavibahar100 : okudu
Cuel Cuel (Elif)
: okudu
M Maviruya30 (Busra) : OKUMADI 1
izmir3534 izmir3534 : okudu