dua arkadasligi

Kızlar bazı nedenlerden dolayı bı kaç gün yokum kalan arkadaşlar içinde duamı edicem bilin Allah'a emanet olun :KK43: bayramınız şimdiden mübarek olsun

DUAMIZ : 100 defa "Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

M min_el için okuyoruz.

NIYETI: Ya rabbi Evlatlarima sağlık sıhhat hayırlı bereketli imanli bir ömür , bize onları layıkıyla yetiştirmeyi nasip et evlerimize huzur mutluluk bolluk berEket nasip et. Evlat sahibi olmak için bekleyen kullarına tez zamanda güzel haberler duymayi nasip et dua kardeşlerimin gonlünden geçenleri de onlara tez zamanda yaşat Yarabbim amin

papatya_4407 papatya_4407 (sumbul) : okudu
@pkzz (pakize) : okudu
C cansu_tr (cansu) : okudu
Minnoskafa Minnoskafa (gamze) :
M min_el : okudu
H Hazal melek : okudu
Karbeyaz06 Karbeyaz06 (nilüfer) : okudu
EternaaLLove EternaaLLove (serra) : okudu
yumiti yumiti : OKUMADI 1
@Isabellla : okudu

DUAMIZ : 100 defa "Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

M min_el için okuyoruz.

NIYETI: Ya rabbi Evlatlarima sağlık sıhhat hayırlı bereketli imanli bir ömür , bize onları layıkıyla yetiştirmeyi nasip et evlerimize huzur mutluluk bolluk berEket nasip et. Evlat sahibi olmak için bekleyen kullarına tez zamanda güzel haberler duymayi nasip et dua kardeşlerimin gonlünden geçenleri de onlara tez zamanda yaşat Yarabbim amin

papatya_4407 papatya_4407 (sumbul) : okudu
@pkzz (pakize) : okudu
C cansu_tr (cansu) : okudu
Minnoskafa Minnoskafa (gamze) :
M min_el : okudu
H Hazal melek : okudu
Karbeyaz06 Karbeyaz06 (nilüfer) : okudu
EternaaLLove EternaaLLove (serra) : okudu
yumiti yumiti : OKUMADI 1
@Isabellla : okudu
Canım ben tüm listeye okudum Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ allah kabul etsin

Kizlar bugünkü arkadaşa da okuyup bayramda ara verelim mi ? Bayram dan sonra kaldığımız yerden devam ederiz. Bayramda herkesin işi gücü olur okuyamaz diye düşünüyorum . Siz ne dersiniz ?

Kizlar bugünkü arkadaşa da okuyup bayramda ara verelim mi ? Bayram dan sonra kaldığımız yerden devam ederiz. Bayramda herkesin işi gücü olur okuyamaz diye düşünüyorum . Siz ne dersiniz ?
Olur canım kalanları ayrı bir liste yapalım, karışmasın

X