dua arkadasligi

Kizlar ben ya melik, ya vekil, ya kadir, ya latif, ya muhyi, ya mucib, ya semi okuyorum.

Sizler baska hangi esmalari okuyorsunuz ?

Kizlar ben ya melik, ya vekil, ya kadir, ya latif, ya muhyi, ya mucib, ya semi okuyorum.

Sizler baska hangi esmalari okuyorsunuz ?

Genel olarak soylediysen canim. Ya Fettah okurum. Ya cami Ya vedud okuyorum, Ya latif hep dilimdedir :)

Boyle benim daraliyor cnm ferahlamak icin ne okumaliyim ?

Ya Basit esmasi var onu okuyabilirsin canim. Ben oyle oldugum zamanlarda Ya Latif okurum cokca icimdeki sikintiyi soker atar :) onun disinda Ya Kuddus esmasi da kalbi ferahlatir canim :) onu da okuyabilirsin

Ya Basit esmasi var onu okuyabilirsin canim. Ben oyle oldugum zamanlarda Ya Latif okurum cokca icimdeki sikintiyi soker atar :) onun disinda Ya Kuddus esmasi da kalbi ferahlatir canim :) onu da okuyabilirsin
Co saol canim okuyacagim. Ebced degerlerine bi bakayim :)

Benim dileğinin kabulu için sırayla ya allah ya rahman ya rahim ya kavi kadir okuyorum hergun 70 kes.devamli okuduğum şuan burdaki herkese okudugum var.sahmeran duasını okuyorum 41 kereye tamamlamam gereken.sizinde dileğin kabulü icin tesirli bildiğiniz.dualar falan varsa paylaşın memnun olurum canlar.ha bide kirazcı kızın salavat-ı vardı onuda okuyacağım bi ara.bazen kenzul ara duasını okuyorum.

Benim dileğinin kabulu için sırayla ya allah ya rahman ya rahim ya kavi kadir okuyorum hergun 70 kes.devamli okuduğum şuan burdaki herkese okudugum var.sahmeran duasını okuyorum 41 kereye tamamlamam gereken.sizinde dileğin kabulü icin tesirli bildiğiniz.dualar falan varsa paylaşın memnun olurum canlar.ha bide kirazcı kızın salavat-ı vardı onuda okuyacağım bi ara.bazen kenzul ara duasını okuyorum.
Canim esmalari 70 er kez mi okuyorsun ?

Ya Kadir c.c. 305 adet
Ya Camii ya Vedud c.c. 114 adet
6. Siradaki arkadasimiz icin okumaya baslayalim.

1. papatya_4407 papatya_4407 =
2. Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ (pakize) = okudu
3. @hayallperisi =
4. Namaria Namaria (almıla) =
5. @msls123 (seval) =
6. bcgirl bcgirl (begüm) =
7. C cansu_tr (cansu) = okudu
8. Nara87 Nara87 (gulnar) okudu
9. @Kirazci kiz (ayşenur) =
10. Y yigitelf =
11. hmbg hmbg (hatice) = okudu
12. OMRUM79 OMRUM79 =
13. @aybukegrsl =

14. neberuse neberuse =
Begüm için okudum rabbim kabul etsin inşallah

Arkadaslar 3 gun ust uste okumayani ve bildirim yapmayani listede pasife alacagim. Liste sonuna birakacagim.
Yani surekli liste takibi zor oluyor.
Lutfen gunu gunune okuyalim ve bildirim yapalim. Diger arkadaslara haksizlik olmasin.
( ozel durumlar olabilir bildirim yaparsaniz yerinize baska bir arkadasimiz da okur )

X