dua arkadasligi

Felak,nas,insirah bayağı rahatlatiyor

DUAMIZ : 70 defa " Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Kavi, Ya Kadir Celle Celalehu " (c.c.)

izmir3534 için okuyoruz.

NIYETI: Eşimin tedavisinin olumlu sonuçlanıp Rabbim isteyen herkesle birlikte bizede hayırlı sağlıklı sıhatli salih saliha kullarından evlat nasip etsin inşallah

papatya_4407 (sumbul) okudu
@pkzz (pakize) : okudu
C cansu_tr (cansu) : OKUMADI 1
Minnoskafa (gamze) : okudu
izmir3534 : okudu
M min_el : okudu
H Hazal melek : okudu
V Vishnu : okudu
Karbeyaz06 (nilüfer) : okudu
EternaaLLove (serra ) : okudu

DUAMIZ : 70 defa " Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Kavi, Ya Kadir Celle Celalehu " (c.c.)

M min_el için okuyoruz.

NIYETI : Ya rabbi Evlatlarima sağlık sıhhat hayırlı bereketli imanli bir ömür , bize onları layıkıyla yetiştirmeyi nasip et evlerimize huzur mutluluk bolluk berEket nasip et. Evlat sahibi olmak için bekleyen kullarına tez zamanda güzel haberler duymayi nasip et dua kardeşlerimin gonlünden geçenleri de onlara tez zamanda yaşat Yarabbim amin

papatya_4407 (sumbul)
@pkzz (pakize) :
C cansu_tr (cansu) :
Minnoskafa (gamze) :
izmir3534 :
M min_el :
H Hazal melek :
V Vishnu :
Karbeyaz06 (nilüfer) :
EternaaLLove (serra ) :

Canim sürekli abdest al la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim çek bol salavat bu ay 2 kez tutulma oldu onun da etkileri bu şekilde olabiliyoMuş geçen en son kanlı ay tutulması vardı . İnşallah biran önce kendini huzurlu hissedersin

Okudum

Okudum

Teşekkürler canım . Gerçekten çok kötü hissediyorum kendimi. Abdest alicam şimdi okuyacağım.

Teşekkürler canım . Gerçekten çok kötü hissediyorum kendimi. Abdest alicam şimdi okuyacağım.
Canım bana da dönem dönem oluyor bende arkadaşın dediği gibi “La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil’Aziym çekiyorum. inan çok faydasını görürsün. 3 gecedir uyuyamıyorum aklıma düştükçe çekiyorum inan hemen uyuyup kalıyorum. İyi ki dualar var. Yoksa o iç sıkıntısını ne ilaç ne gezmek fayda sağlıyor. Abdestli daha güzel ama ben aklıma geldikçe abdestsiz bile çekiyorum içinden. Allah ım tez zamanda gönül rahatlığı versin canım

M min_el arkadaşım senin için duamı okudum.Allah kabul etsin inşallah

Amin canım inşallah. 15 gündür falan böyleyim için daralıyor evde duvarlar üstüne geliyor. Teşekkürler canım okumaya devam edeceğim.

Kızlar beni bı kaç gün idare edin regli oldum kusuruma bakmayın nolur bitince okuycam (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…