dua arkadasligi

Cansu için okudum ,Rabbim gönlünün muradını versin, en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah ♥️

Arkadaslar burda çok dua etmişliğim vardır baya ara verdim kpss sınavı yüzünden yarın alan sınavım var çok emek verdim ama her şey nasip atanmak çok istiyorum mesleğimi çok seviyorum Allah rızası için bana içinizden ne geçiyorsa o şekilde dua edin sınavdan sonra bende guruba katılcam inşallah şuan için en büyük ihtiyacım dua. Duanın gücüne çok inanırım kimin kimde olur duası bilinmez.

Arkadaslar burda çok dua etmişliğim vardır baya ara verdim kpss sınavı yüzünden yarın alan sınavım var çok emek verdim ama her şey nasip atanmak çok istiyorum mesleğimi çok seviyorum Allah rızası için bana içinizden ne geçiyorsa o şekilde dua edin sınavdan sonra bende guruba katılcam inşallah şuan için en büyük ihtiyacım dua. Duanın gücüne çok inanırım kimin kimde olur duası bilinmez.
Sevalcim Hayirlisiyla inşallah atanirsin sınavın cok çok iyi geçer . canım. Sınavda da allah yardımcın olsun.

İnsallah çok başarılı olursunuz:KK200:

DUAMIZ : 70 defa " Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Kavi, Ya Kadir Celle Celalehu " (c.c.)

C cansu_tr için okuyoruz.

NIYETI: Hayirlisiyla sağlıklı bir bebeklerinin olmasi

papatya_4407 papatya_4407 (sumbul) okudu
@pkzz (pakize) : okudu
C cansu_tr (cansu) : okudu
Minnoskafa Minnoskafa (gamze) : okudu
izmir3534 izmir3534 :
M min_el : okudu
H Hazal melek : okudu
V Vishnu : okudu
Karbeyaz06 Karbeyaz06 (nilüfer) :
EternaaLLove EternaaLLove (serra) : okudu
Okudum canım :) rabbim duysun sesimizi kabul etsin insallah

Rabbim emeklerinin karşılığını hayırlısıyla nasip etsin inşallah canım. Sınavında allah yardımcın olsun inşallah. Başarılar :KK66:

X