dua arkadasligi

Merhabalar
Perşembe günü bir iş görüşmesine gittim gayet olumlu geçti hayırlısıyla sonuçlanması için beni işe kabul etmeleri için dua edermisiniz bana

M min_el sıra sende duanı yazmak istersen cnm.
Ya rabbi Evlatlarima sağlık sıhhat hayırlı bereketli imanli bir ömür , bize onları layıkıyla yetiştirmeyi nasip et evlerimize huzur mutluluk bolluk berEket nasip et. Evlat sahibi olmak için bekleyen kullarına tez zamanda güzel haberler duymayi nasip et dua kardeşlerimin gonlünden geçenleri de onlara tez zamanda yaşat Yarabbim amin.

M min_el arkadaşım senin için okudum. Rabbim kabul etsin inşallah. Bizleri de dahil etmişsin dualarına Allah razı olsun

DUAMIZ : KIŞI BAŞI 10 AR TANE AYETEL KURSI

M min_el için okuyoruz.

NIYETI: Ya rabbi Evlatlarima sağlık sıhhat hayırlı bereketli imanli bir ömür , bize onları layıkıyla yetiştirmeyi nasip et evlerimize huzur mutluluk bolluk berEket nasip et. Evlat sahibi olmak için bekleyen kullarına tez zamanda güzel haberler duymayi nasip et dua kardeşlerimin gonlünden geçenleri de onlara tez zamanda yaşat Yarabbim amin

papatya_4407 (sumbul) okudu
@pkzz (pakize) :
C cansu_tr (cansu) : okudu
Minnoskafa (gamze) :
izmir3534 : okudu
M min_el :
H Hazal melek :

Okudum Allah kabul etsin

M min_el arkadaşım senin için okudum. Rabbim kabul etsin inşallah. Bizleri de dahil etmişsin dualarına Allah razı olsun
Ne demek canım Allah hepimizden razi olsun ben 5 sene evlat hasreti çektim 4 bebeğimı kaybettim sonra Rabbim benim de yüzümü güldürdü dua gruplarına katılma amacım diğer kardeşlerimin duasına ortak olup amin demek. Allah herkesin yüzünü güldürsun inşallah

DUAMIZ : KIŞI BAŞI 10 AR TANE AYETEL KURSI

M min_el için okuyoruz.

NIYETI: Ya rabbi Evlatlarima sağlık sıhhat hayırlı bereketli imanli bir ömür , bize onları layıkıyla yetiştirmeyi nasip et evlerimize huzur mutluluk bolluk berEket nasip et. Evlat sahibi olmak için bekleyen kullarına tez zamanda güzel haberler duymayi nasip et dua kardeşlerimin gonlünden geçenleri de onlara tez zamanda yaşat Yarabbim amin

papatya_4407 (sumbul) okudu
@pkzz (pakize) : okudu
C cansu_tr (cansu) : okudu
Minnoskafa (gamze) : okudu
izmir3534 : okudu
M min_el : OKUMADI 1
H Hazal melek : okudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…