dua arkadasligi

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ canım ben yarın istanbula tedavi için gidiyorum tahmınen 1 hafta yokum

istersen benı pasife al , gelince haber veririm yeni listeden başlarım , inşallahhh

hepiniz allaha emanet olun , gelince güzle haberler paylaşalım inşallahhh:KK25::KK68::KK68:
Tüp bebek tedavisi mi canım? Hayırlı haberlerle dönersin inşallah ♥️

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ canım ben yarın istanbula tedavi için gidiyorum tahmınen 1 hafta yokum

istersen benı pasife al , gelince haber veririm yeni listeden başlarım , inşallahhh

hepiniz allaha emanet olun , gelince güzle haberler paylaşalım inşallahhh:KK25::KK68::KK68:
Tamam canım. Inşallah güzel haberlerle dönersin . Gelişmelerden haberdar et bizi.

DUAMIZ: ” Yâ Erhamerrâhimin Ya zel celali vel ikram”

313 kez.

canparcamugurum canparcamugurum için okuyoruz
.

Niyeti: Eşimin tedavisi güzel sonuç versin tahlil sonuçları güzel çıksın ameliyata gerek kalmasın inşallah ve Rabbim bize ve tüm isteyenlere en kısa zamanda Allaha layık kul peygambere layık ümmet olan vatanına milletine hayırlı olan hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip etsin. Şimdiden dua eden arkadaşlarımdan Allah razı olsun

1. papatya_4407 papatya_4407 : (sümbül): okudu
2. Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ : (pakize) : okudu
3. C cansu_tr : (cansu) : okudu
4. OMRUM79 OMRUM79 : (derya) : okudu
5. F flower world : okudu
6. Minnoskafa Minnoskafa (Gamze) : okudu
7. canparcamugurum canparcamugurum (ozlem) : okudu

Arkadaşlar Ya Latif c.c. okuyalım mi ? 129 kez.
Ya Latif ya cami olarak okusak nasıl olur esmalara Ya Cami esmasini eklemek iyidir diye biliyorum Cami kelimesinin harfleri 4 büyük meleğin baş harflerinden oluşuyor sadece fikrimi söylemek istedim ben hepsini okurum

X