dua arkadasligi

ben birlikte okuyorum 114 tane tamamladım sıradaki arkadas için rabbim kabul etsin

Son düzenleme:
Arkadaslar nara da 3 gundur ses yok hic kimseye okumadi. Dun yasin bitti mi diye sordu bitti su esmalari oku dedim cvp yok :KK43:

Kızlar ben 2 gündür sıradaki arkadaşım kmse onu okudum dua ederken rabbim dua arkadaslarmin kalbinden ne geçiyorsa hayrlisi ile kabul eyle diyorum.bugunde hayal perisi için okudum.ben 305 ya kadir 114 ya vedud 114 ya camii diye sırayla okuyorum hepinizi öpüyorum.asure ayınız mübarek olsun dualarimiz kabul olsun inşallah.

Arkadaş internete hiç girmemiş, belki giremedi kim bilir. Ben hemen çıkarılması düşüncesinde değilim, bu konudaki tavrımı da çok belli ettim sanırım:) ama yine de çoğunluğun fikri önemli.

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ Canım bencede pasif e alabilirsin sonrasında devamlılık saglarsa yeniden katılır :) bu dua grubundaki olay mantıklı geliyor banada insanın bin türlü hali oluyor :)

Cogunluk ne derse onu yapalim. Tamamen listeden cikarmayalim bence. Pasife alabiliriz yarinda herhangi bildirimde bulunmazsa.

X