dua arkadasligi

Tmm cnm digerlerinde yazayim :))
Bu arada ben gece gusül abdest aldım hemen yasin okuyayım dedim sonra sabah bı kalktım benden yine gelmiş hepimiz bayaniz anlarsınız halimden şimdi akşama tekrar abdest alacağım gün içinde okuyamam ya gece okuyabilirim yada yarın haberiniz olsun

Canım bilmediğim için soruyorum bu şekilde arada abdest alıp ibadet etmek doğru mu? Normalde kaç gün sürdüğünü üç aşağı beş yukarı biliyoruz, ona göre abdest almak gerekmiyor mu?

Canım bilmediğim için soruyorum bu şekilde arada abdest alıp ibadet etmek doğru mu? Normalde kaç gün sürdüğünü üç aşağı beş yukarı biliyoruz, ona göre abdest almak gerekmiyor mu?
Normalde en fazla 5 gün sürüyor dün hiç gelmedi doğal olarak bende gece abdest alıp sabah namaza baslayacaktim ama umduğum gibi olmadı bu sefer böyle oldu normalde 5 gün bekliyorum yani . Bu arada yarından itibaren oruç tutalım hanımlar özellikle cumartesi günü aşure günü bilginiz olsun

Bir tane daha okudum

Canm ben de bugünlük yasinimi okudum allah kalbimzdeki tüm dileklerimizi hayırlısı ile kabul etsin amin.

Arkadaşlar size ve gelmiş geçmiş bütün ümmeti Muhammede 500 salavatı şerife okudum.
Canm sorum olacak sizlere ben esma çekiyorum 70 kes ya allah ya rahman ya rahim ya kavi ya kadir seklinde.fakat şu şekilde yaşıyorum.besleme cekiyorum ve bu şekilde ya allah ya rahman ya rahim ya kavi kadir diye 70 kes cekiyorum.besmeleyi her defasında her basa döndügumdemi çekicem yoksa besmele çekmeden direk böylemi çekeyim.bazen 30 çekip 3 4 saat sonra 70 tamamlıyorum başlarken yine besmele cekiyorum doğrusu nasıl sen bilirsin.

Canım bilemiyorum doğrusu nasıl, bence şöyledir demek de istemiyorum bencesi sencesi olmaz bilen bir arkadaş söylerse daha güzel olur. Sen nasıl yapıyorsun dersen Ben esmaları sayılı çekmiyorum, çekerken de sadece ismi söyleyip celle celalehu diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…