drum rahim filmine benzeyen bir film istedi yaptiran varmi nasil oluyor arkadaslar

nurseay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2008
153
1
arkadaslar daha once rahim filmi cektirmistim fakat dr rahim filminden biraz daha az acili olan bir film daha istedi rahim kalinliginin incelenmesi icinmis sanirim ve ben cok korkuyorum aranizda bu filmi cektiren var mi nasil yapiliyor?teskkurler...

arkadaslar daha once rahim filmi cektirmistim fakat dr rahim filminden biraz daha az acili olan bir film daha istedi rahim kalinliginin incelenmesi icinmis sanirim ve ben cok korkuyorum aranizda bu filmi cektiren var mi nasil yapiliyor?teskkurler...

Arkadaşım inan böyle bi filmin olduğunu ilk defa senden duyuyorum....acaba burdada varmı o filimden...bende rahim filmi çektirmiştim,ama bunu ilk defa duyuyorum...:uhm:

canim dr fransiz oldugu icin icerigini henuz tam ogrenemedim ama reglimi bekliyoruz bitiminde cekiliyormus rahim filmi gibi yani insallah nasil oldugunu, nicin oldugunu ve sonucu yazarim buradan.Hepimizin hakkinda hayirlisi olur insallah.

acaba sono dedikleri şey mi? bana da yaptılar. rahime bir sıvı verip vajinal ultrasonla rahim içine bakıyorlar..her hangi bir miyom polip var mı diye.
ben de birşeyler görüldü.Bu sebeple 2 buçuk hafta önce histeroskopi oldum.2 tane 1 buçuk santimlik miyom varmış.doktor aldı.

Miyom filan rahim filminde belli olmaz mı ya da ultrasonda :uhm: Ultrasonda doktor benim rahim kalınlığımın normal olduğunu söylemişti başka filme ne gerek var ki acaba CADIARZU Merak ettim şimdi fisfisfis

Miyom filan rahim filminde belli olmaz mı ya da ultrasonda :uhm: Ultrasonda doktor benim rahim kalınlığımın normal olduğunu söylemişti başka filme ne gerek var ki acaba CADIARZU Merak ettim şimdi fisfisfis

Normal ultrasonla ya da vajinal ultrasonda pek belli olmuyor bazan galiba..sono dedikleri yöntemle renkli bir sıvı veriyorlar rahim içine..Böylece ne var ne yok görülüyormuş.

acaba sono dedikleri şey mi? bana da yaptılar. rahime bir sıvı verip vajinal ultrasonla rahim içine bakıyorlar..her hangi bir miyom polip var mı diye.
ben de birşeyler görüldü.Bu sebeple 2 buçuk hafta önce histeroskopi oldum.2 tane 1 buçuk santimlik miyom varmış.doktor aldı.

Gecmis olsun canim miyomlarindan kurtulman guzel insallah hersey yolunda gider bundan sonra.Yok benim ckilecegim filmde sivi falan verilmiyormus rahimin kalitesine bakiliyormus.Rahim filmini daha once yaptirmistik zaten ama sende bilirsinki zor seyler Allah herkese kolaylik versin.

Evet haklisin canim ya rahim filmi zaten baslibasina buyuk bir aciydi onda neye bakacaklarsa hepsine baksalar ya simdi ayni aciyi tekrar yasamak kabusum oldu.Bakalim neymis yazarim burdan insallah.

Biraz once baktim ve sordum evet benimkide histereskopiymis netten biraz okudum ama yasayan biri olarak cok zor biseymi yani nasil yapiyorlar?Cok korkuyorum cunku rahim filmi cok zordu ve onun gibi birseyi tekrar yasamak zor geliyor bilgilendirirsen sevinirim canim tesekkurler simdiden.

X