dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

benim de geçen hafta 10.haftaydı ama resmi koymak istemedim yanılma olur diye...dr da söyleyemedi..sabırsızlanıyorum resim koymak için...başta orkidem olmak üzere diğer arkadaşlardan da yorum isteyeceğim...

kızlar bebeğimin son fotografları bi yorum yapabilrsnz sevinirim bence erkek gibi duruyor 11 hafta ve 12artı5 günlük resimlerini koydum

Kız egemmmm koysana resim bende görüyümmmm

Gurbet güzeli canım sen hamile misin?ÇOk sevindim,
sumehtap canım ben daha 10 haftalığım onun için doktora gitmedim nasıl olsa yanilma olur diye orkdm bana yazmıştı ben de ona cevap için yazmıştım ondan öyle dedim yoksa foto falan yok keşke olsa senin oğlun kesinleşti mi

evet cnm insAllah tamamina erdirsin hepimizinkini guzel Mevlamm

ya arkadaşlar ben bu teorıden bırşey anlamadım banada yardımcı olacak bırılerı var mı

evet cnm insAllah tamamina erdirsin hepimizinkini guzel Mevlamm

Canım ALLAH sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin çok sevindim ,bildiğim kadarıyla senin hem kızın hem oğlun vardı ALLAH inşallah sağlıklı hayırlı olanı nasip etsin.ALLAH rızası için lütfen benim için de dua et.

Haftaya git baktır resmini al 11 haftalık olunca orkdm de bizde azda olsa bir yorum yaparız tabi resim net olursa.... benimde erkek galiba şimdiye kadar her ultrasonda erkek dediler dilerim değişme falan olmaz

Haftaya git baktır resmini al 11 haftalık olunca orkdm de bizde azda olsa bir yorum yaparız tabi resim net olursa.... benimde erkek galiba şimdiye kadar her ultrasonda erkek dediler dilerim değişme falan olmaz

sumehtapcım benimki de 11 haftalık..10 haftalıkken dr a sordum bi şey söylemedi.taaa nisanın ortalarında söyleyebilirim dedi yeni gittiğim dr.ama dr umu ddeğiştirdiğime bin pişman oldum.çok laubali bi dr..uslubunu beğenmedim..ya şimdi ben de heyecanlandım..çok merak ediyorum cinsiyeti..haftaya gidicem hem ikili test için de o zaman geliniyor...haftaya resim koyarım artık..

11 haftalıkken benim doktorum erkek olabilir demişti 12. haftada %80-90 erkek dedi verdiği usg resimlerindende orkdm erkek yorumu yapmıştı.. haftaya gittiğinde net çekilmiş bir resim iste buraya yükle orkdm yorum yapar anlayabilirsem bende yaparım yorum.. Allah gönlündekini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin... Ama doktor bence çokk önemli gebelikte :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…