dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

$190320131048.jpg $190320131052.jpg ilki 10 hafta 4günlük ikincisi 13 hafta 2günlük.şuan 16haftalığım doktor erkek dedi ama sizde bi bakın kızlar

[video=youtube_share;6iffd_gjLB8]http://youtu.be/6iffd_gjLB8[/video]
evet arkadaslar beni taniyanlar az cok bilir erkek cocuk icin yapmadigim kalmadi
sonuc ikinci kizim geliyor hayirla gelsin insallahh
10. haftamda genital cikintisi kiza isaret ediyordu tahmin etmistim ki dun kesinlesti
simdi nedir bu genital nub
resim 1

Eki Görüntüle 473828 gordugunuz gibi ust taraftaki simgedende anlasildigi gibi eger cikinti paralel ise kiz

yok 30°lik bir aciyla yukari dogru bakiyorsa %99 oglunuz olacak demektir simdi bi kac ornek resimler daha koyacagim kiziminkide dahil
Eki Görüntüle 473829 bu bir erkek bebek genital nub cikintisi gayet yukarda
Eki Görüntüle 473831 simdi burada cikintilara bakin eger bel popo cizgisine paralel ise kiz

yok 30 derecelik bir aciyla yukari bakiyorsa erkek

yabancilarin hepsi biliyor bunu biz neden eksik kalalim gayet bilimsel simdi ellerinde11 12 13 ultrason fotografi olanlar alsin hemen baksin yada koyalim buraya yorumlayalim
kiz nublarinida koyacagim
En Büyük TÜRKİYE

Eki Görüntüle 473837 bu benim kizim cikinti gayet net ve ortada ve ben kizim diyooo

erkek bebekler

Eki Görüntüle 473852

Eki Görüntüle 473853

hani dr lar 12. 13. haftalarda belli degil ama
kemik yapisina gore kiz gibi
yahut erkege benziyor diyorlar ya
iste o nub teorisi kizlar dr buradan yola cikiyor

slm cnm ya bışey sorcaktım musaıtsen

12+5 teyız kızlar bana da bı tahmın lutfeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnn meraktan çatlıcam :) ben kızabenzettım ama emın olamadım, aydın goruslerınıze ıhtıyacım var :) $19032013715.jpg

bu resim 12 haftaliksa evet kizzz

eveeetttt biliyodum yaa ama bıde dr um erkek dedı ben bılemedıgını bılıyodum zaten :) hani nolursa olsun önce sağlıklı ve hayırlı olsun hepımızın kı ama ALLAH kalbımı bılıyo ılk çocugum ve kız ıstıyorum :) ALLAHIM herkese bu duyguyu yasamayı nasıp etsın :) canım sanada cok teşekkur ederım bı nebze olsa rahatladım :)

eveeetttt biliyodum yaa ama bıde dr um erkek dedı ben bılemedıgını bılıyodum zaten :) hani nolursa olsun önce sağlıklı ve hayırlı olsun hepımızın kı ama ALLAH kalbımı bılıyo ılk çocugum ve kız ıstıyorum :) ALLAHIM herkese bu duyguyu yasamayı nasıp etsın :) canım sanada cok teşekkur ederım bı nebze olsa rahatladım :)

kiz dur heleeeee
ben dr degilim dr un erkek dediyse ona gunev senn sonucta bi resim bu ultrason gibi olmaz baska varsa onu koy bide emin olalimm

kiz dur heleeeee
ben dr degilim dr un erkek dediyse ona gunev senn sonucta bi resim bu ultrason gibi olmaz baska varsa onu koy bide emin olalimm

kendı dr demedı cnm kendı dr cinsiyet konusunda cok yavas :) emın olmadan solemıyo belkı de en dogrusu :) 2li test yapılırken ultrasonu ceken dr dedı erkek dıye :)

X