dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Merhaba Ikra meyra adete göre 11+4 ultrasonda 12+2 çıktı bize de cinsiyet yorumu yapabilir misin?Şimdiden teşekkürler

Eklentiler

• 3E81FBD8-674A-4CB5-8062-350BF83ECF29.jpeg
    55,3 KB · Görüntüleme: 75
Anneler bize de bir tahmininiz var mıdır çok merak ediyorum

Eklentiler

• BE1A9BE7-6FDD-43BD-8C51-0F84173D42C1.jpeg
    66,9 KB · Görüntüleme: 95
Ikra meyra merhaba biz bugün %80 oranla cinsiyeti öğrendik sen kararsız kalmış kıza benziyor demiştin atayım yine bugünkü fotoğrafları bakalım şimdi ne yorum yapacaksın
Ben 11 12 13 haftalara tahmin ediyorum burada nubunu göremedim sanki karşıya bakıyor gibi geldi bana

Ben 11 12 13 haftalara tahmin ediyorum burada nubunu göremedim sanki karşıya bakıyor gibi geldi bana
Doktorumuz bacak arasını gösterdi yan profilden de baktı ama verdiği ultrason fotoğraflarını gösterdiklerinden vermemiş %80 erkek dedi canım

Doktorumuz bacak arasını gösterdi yan profilden de baktı ama verdiği ultrason fotoğraflarını gösterdiklerinden vermemiş %80 erkek dedi canım
Kesinleşince dönüş yaparsınız

Bu ultrason fotoğrafı 13+4 canım en son 10+6 da gitmiştim onu gönderdim kıza benziyor ama emin olamadım gibi bişey yazmıştın.
Burada göremedim canım bacağı kapatmış son usgde başka USG varmı peki

Tekrar baktım birinde parmağı denk gelmiş birinde karşıya bakan nubmu anlamadım emin olamadım gonlunuzdeki olsun çizdimEki Görüntüle 2706984
Valla canım ben hiç anlamıyorum nubtan falan sen maşallah çizmişsin bir de yan profilden göstertiginde biberon ucu gibi sivri dik bisey gösterdi biz bu dikligi görünce erkek diye yorumlarız dedi sonra bacak arasını da açıp gösterince evet burda da erkek görünüyor dedi ama yinede bir dahaki kontrolde daha netleşir dedi. Hatta ben kız hissediyorum babamız erkek hissediyor dedim baba haklı çıkacak sanırım dedi. Hayırlısı bakalım sağlıklı sıhhatli olsunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…