dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

merhaba şuan 9 hafta 6 günlüğüz belli olmadığını biliyorum hiçde farketmiyor sağlıklı olsun Allahtan tek dilediğim bu.. Ama merak da ediyorum tahmininizi alsam bir sonrski kontrolüm 3 hafta sonra yine atarım görüntüsünü ama şimdi belki birşey diyebilirsiniz🥰
Allah tüm evlatları korusun hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin inşallah.
Ikra meyra Ikra meyra canım tahmin edermisin lütfen❤️

Burada biraz daha net sanki kızlar. Ramzi teorisi keseye göre mi kesenin içindeki bebişe göre mi yorumlanıyor
Ramzi teorisi sanırım bebeğin yolk saçının olduğu yere göre yorum yapılıyor senin kesede henüz bebek oluşmamış gibi geldi bana canım doktor bir şey dedi mi daha çok erken ama kalp atışı için vs

Ramzi teorisi sanırım bebeğin yolk saçının olduğu yere göre yorum yapılıyor senin kesede henüz bebek oluşmamış gibi geldi bana canım doktor bir şey dedi mi daha çok erken ama kalp atışı için vs
Sağol canım. Kese yukarda dedi. Kesenin artık oluşmuş olduğunu söyledi. Ultrasona göre 5+2 haftalık dedi. 2 hafta sonra tekrar gel hem kalp atışını duyabileceğimizi söyledi.

Kızlar benim bebeğimin cinsiyetinide tahmin eder misiniz 11+3te cekildi. Ve aynı gün kalp atisida 168 geldi. 🤗💕
IMG_20200818_182758.jpg

merhaba şuan 9 hafta 6 günlüğüz belli olmadığını biliyorum hiçde farketmiyor sağlıklı olsun Allahtan tek dilediğim bu.. Ama merak da ediyorum tahmininizi alsam bir sonrski kontrolüm 3 hafta sonra yine atarım görüntüsünü ama şimdi belki birşey diyebilirsiniz🥰
Allah tüm evlatları korusun hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin inşallah.
Buna göre kız gibi gibi gibi 🙈 11 12 13 haftalar olmalı

X