dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Hahaha al bendende okdr dur bakalim yaparlar.simdi.yorum insalllaaah ikimizede canim saglikli olsunlar öncelik baska bisi istemem
Ben kız istiyorum yalan yok benim kızım olsun tam Bi cimcime ama kocam ben hissediyorum erkek diyo erkek olursa olay çıkar ileride ben kıskanırım çocuk benden çok babasını sever o diyo 3 yaşındayken motor sürdürücem evde çocuk durmaz valla hep babasıyla olur arkadaşının var o öyle daha 4 yaşında tek başına atv kullanıyor e böyle baba olunca çocuk anneyi sever mi baba diyip gezecek ben 9 ay taşıyım doguruyum babacı olsun yok yaa öyle bişey olmasını kaldıramam

Hahahaha yaaa ben ruyamda hem erkek hem.kiz gordum benim.esimde kiz diyor kizlar bi cimcime.oluyor ama.iste ilk ya kiz erkek inan farketmez saglikla gelsinler
Bakalım ne dicekler
Aynen heeycanlandim vallahi

Hahahaha yaaa ben ruyamda hem erkek hem.kiz gordum benim.esimde kiz diyor kizlar bi cimcime.oluyor ama.iste ilk ya kiz erkek inan farketmez saglikla gelsinler

Ben en başından kız hissettim ama sonra Bi gün namaz kılarken hayırlı evlat olsun diye dua ediyordum oglum kelimesi çıktı agzımdan o beni şüpheye düşürüyor

Ben en başından kız hissettim ama sonra Bi gün namaz kılarken hayırlı evlat olsun diye dua ediyordum oglum kelimesi çıktı agzımdan o beni şüpheye düşürüyor

Ben en başından kız hissettim ama sonra Bi gün namaz kılarken hayırlı evlat olsun diye dua ediyordum
Annneeeemmmmmmmmmmmmmm canimin cani bilmiyorum ki yaaaaaaa hemen zaman gecsin aralik gelsin hemeeen hemeeeennn onun ustunde uzun olan bacakmi.kordonmu ki acaba
O bana ayagı gibi geldi şekli ona benziyor az valla Aralık çabuk gelsin de bebek kokusu alalım dün markete ekmek için gittim kendimi tutamayıp bebek şampuanları reyonuna baktım nasıl güzel kokuyor yaaa bebek sevmek ısırmak istiyorum

Ben en başından kız hissettim ama sonra Bi gün namaz kılarken hayırlı evlat olsun diye dua ediyordum
Annneeeemmmmmmmmmmmmmm canimin cani bilmiyorum ki yaaaaaaa hemen zaman gecsin aralik gelsin hemeeen hemeeeennn onun ustunde uzun olan bacakmi.kordonmu ki acaba
O bana ayagı gibi geldi şekli ona benziyor az valla Aralık çabuk gelsin de bebek kokusu alalım dün markete ekmek için gittim kendimi tutamayıp bebek şampuanları reyonuna baktım nasıl güzel kokuyor yaaa bebek sevmek ısırmak istiyorum

Alllaaaah allaaaahhhh nasip ederse seneye bu zamanlarda mincirirz vallaaahiii ben corap falan aldim.panduf falan arkadasim hediye aldi surekli onlara bakiyorum

Alllaaaah allaaaahhhh nasip ederse seneye bu zamanlarda mincirirz vallaaahiii ben corap falan aldim.panduf falan arkadasim hediye aldi surekli onlara bakiyorum
Ben daha bişey almadım ama internetten falan birsürü şey kaydettim bekliyorum hepsini almak için önce cinsiyet ögrenmeliyim benim cvp yazarken sorun çıkıyor ya bişey oldu anlamadım

Yaaaa ruya falan gordunmu hic canim
Yok rüya görmedim ama eşim görmüş oglan diyo kv de gördüm tombul bembeyaz Bi erkek çocuk seviyordum diyo herkes erkek düşünüyor Bi ben kız ablam ve abim de yüzün güzelleşmiş oglum olacak dedi geçenler öyle olurmuş oglan annesi güzelleşirmiş

Ruyada erkek bebek görmek kiz bebek işaret die bliodum ben canim valla merak.konusu
Ben daha bişey almadım ama internetten falan birsürü şey kaydettim bekliyorum hepsini almak için önce cinsiyet ögrenmeliyim benim cvp yazarken sorun çıkıyor ya bişey oldu anlamadım
Intrnette sknti var herhlde canım

Ruyada erkek bebek görmek kiz bebek işaret die bliodum ben canim valla merak.konusu

Intrnette sknti var herhlde canım
Hehehwhw o zaman ben kazanacağım kızım olacak dedim zaten rüyalar tersine çıkar diye kocam farkında degil ama tam Bi kız babası kendisi kız çocuklarını erkeklerden daha çok seviyor erkek istemesi çocugu kendi gibi motorcu yapacak hergün geliyor dükkana atv ler akülü arabalar geldi dogsun da alıyım diye ben diyo çok para harcarım dogarsa diyor

Saglikla gelsinlerde rabbim.o gunleride gostersin cumlesine bizlerede nese kaynaklari allahin izniyle saglicakla alalimmmmm ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…