dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Saglikla gelsinlerde rabbim.o gunleride gostersin cumlesine bizlerede nese kaynaklari allahin izniyle saglicakla alalimmmmm ya🤲🏻🤲🏻🤲🏻
İnşAllah sag salim dogsun başka istegin yok rabbimden Allahım hamile olan herkese kolaylık versin bebegi saglıklı olsun olmayan el açıp dua edene de kısa zamanda nasip etsin 🤲🏻🤲🏻

Ben okumuştum biyerde çocugun pipi gibi uzantısı oluyor bu belli haftalara kadar kızda da oluyormuş ama baktığı açı farklı oluyormuş erkekse daha yukarı dogru yüzde 30 açıyla oluyor kızda daha düze yakın oluyormuş öyle yazmıştı biri ama ben bakınca göremiyorum o çıkıntıyı
Bu sayfanın ilk sayfasında açıklandı 😊

9+4 ordaaa.tekrardan paylaşırımmmmmm sonucuda tesekurederim❤
Evet çok küçük emin olamadım o nedenle kız yönunde yazdım 😊bu haftalarda nub iki tarafa benzer en iyi nub 11 12 13 haftalar diger arkadaşında küçük hiç belli değil

Kızlar benim nub teorisi tuttu kızım olacak inşallah 🤗 Bu ara isim arayışındayız isim önerileriniz varsa alırım valla 😍
Doktorumun söylediği bir tüyomda var cinsiyet tahmini ile ilgili. Varsa daha keseyi gördüğünüz zaman ki ultrasonlarınız yardımcı olurum😘

11 12 13 hafta usgler bakıyorum 😊 tipi kız gibi geldi bana 😊
Tipi ablasına benziyor 😁 usg de gördüm direk benzettim... 😊
Ama Dr malum bölgeyi gördü ve bu da farklı olsun ddi erkek dedi 😁
Kesin olarak 1ay sonra konusaym dedi.. Çünkü randevum tam 1ay sonra 😊😊

Tipi ablasına benziyor 😁 usg de gördüm direk benzettim... 😊
Ama Dr malum bölgeyi gördü ve bu da farklı olsun ddi erkek dedi 😁
Kesin olarak 1ay sonra konusaym dedi.. Çünkü randevum tam 1ay sonra 😊😊
Hayırlısı cnm 😊 ilk tahminim tutuyor.çünki 14 haftada nub olmaz artık organı oluşuyor

Son düzenleme:
X