dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Merhaba arkadaşlar nasılsınız?bayramınız kutlu olsun 11/4 günlük cinsiyet tanmininde bulunabilirseniz çok sevinirim

M mely15
Ikra meyra

Eklentiler

• EE899564-AEA3-4D3B-BC21-9D2ACD94ACB4.jpeg
    92,5 KB · Görüntüleme: 51
O kadar çok kafam karıştıkii 12. Hafta erkek 13. Hafta erkek 16 haftada kız erkek kız dedi doktorlar videodan yakaladım erkek olabilir mi bu haftada o benim gördüğüm şey ortaki haftasına göre küçük mü ki fikri olan varmı acaba

Eklentiler

• A5C5210D-ED9F-42F9-AC31-82415E802EC3.png
    608,5 KB · Görüntüleme: 45
Sen kız mı istiyorsun erkek mi canım bana erkek gibi geldi senin bebiş hep

İnşallah kızlar gerçi herkes doğunca 3.yü düşünmeyeceksin diyor ama bilmiyorum kız cocugu sevdası içimi sızlatıyor ve cok istediğim için olmadu heralde

İnşallah kızlar gerçi herkes doğunca 3.yü düşünmeyeceksin diyor ama bilmiyorum kız cocugu sevdası içimi sızlatıyor ve cok istediğim için olmadu heralde
Benim ikinci oğlum 15 aylık ben üçüncüyü istiyorum Rabbim nasip ederse kız olsun oğlan olsun ama istiyorum hayırlı evlat olsun hiç öyle düşünme biraz büyüsünsün istersin

Benim ikinci oğlum 15 aylık ben üçüncüyü istiyorum Rabbim nasip ederse kız olsun oğlan olsun ama istiyorum hayırlı evlat olsun hiç öyle düşünme biraz büyüsünsün istersin
Senin bebişin de küçükmüş Allah bağışlasın benim de oğlum 17 aylıkken plansız hamile oldugumu öğrendim ilkinde cok zor hamile kaldığım için cinsiyeti cok önemsemedim ama Allah biliyor en bastan beri kız cocuk hayali vardı içimde Allah im inşallah bize hayırlı sağlıklı kız evlatlar nasip eder

Benim iki oglum var birde çok istediğim kız çocugu hayalim vardı çok şükür rabbim ikiz kız nasip etti 3 leyelim dedik rabbim 4 ledi bin şükür onlar benim kabul olmuş duam rabbim isteyen her kese gönüllerdekini saglıkla nasip etsin inşallah..
Ecmain

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…