dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Arada kaldım ama kız gibi geldi bana Canım doktorun tahmin de bulundu mu
Biz de öyle biliyorduk ama bu kez kesin değil ama erkek dedi kendimi kıza alıştırmıştım Allah affetsin cok ağladım cıkınca 😢 bacak arasında cıkıntı gördük bu kez fotosunu ekliycem bu 4 boyutluda bacak arası boş gibi duruyor acaba diyorum bir ihtimal kordon mudur ki 😢

Eklentiler

• IMG_20190809_165422.jpg
    IMG_20190809_165422.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 67
Biz de öyle biliyorduk ama bu kez kesin değil ama erkek dedi kendimi kıza alıştırmıştım Allah affetsin cok ağladım cıkınca 😢 bacak arasında cıkıntı gördük bu kez fotosunu ekliycem bu 4 boyutluda bacak arası boş gibi duruyor acaba diyorum bir ihtimal kordon mudur ki 😢
Burda testisleri bile belli oluyor bebişin yüksek ihtimal erkek gibi duruyor. Neden üzüldün yoksa oğlun vardı da ikinciyi kız mı istiyordun?

Erkek canım önceki usglerdede erkekti bebegin

9 haftalık usg paylaştım burda nub bile yoktu 12de gittiğimde bacak arası bomboştu %80 kız dedi son gittiğimde bu fotoyu verdi Bi cıkıntı var gibi ama kesin değil dedi
Evet 9+4 ve 11 yada 12 haftalık paylaştınız kafa şekline erkek tahmin etmiştim cnm

9 haftalık usg paylaştım burda nub bile yoktu 12de gittiğimde bacak arası bomboştu %80 kız dedi son gittiğimde bu fotoyu verdi Bi cıkıntı var gibi ama kesin değil dedi
Hayırlısı olsun canım inşallah kızdır

Bu usg seninmi cnm pikolata78 pikolata78 bakarmısın cnm tahminin nedir
Bu benim değil arkadasımın bu bebişe de bakar mısınız diye atmıştım ben 9 haftalıkken bide 4 boyutlu 14 haftalık usg attım kendi bebeğimin 12. Haftada başka doktora gittim epey inceledi bacak arası bomboştu yani nasıl oluyor da 2 haftada farklı görüntüler alıyoruz 😣

Bu benim değil arkadasımın bu bebişe de bakar mısınız diye atmıştım ben 9 haftalıkken bide 4 boyutlu 14 haftalık usg attım kendi bebeğimin 12. Haftada başka doktora gittim epey inceledi bacak arası bomboştu yani nasıl oluyor da 2 haftada farklı görüntüler alıyoruz 😣
Anladım canım hayırlısı olsun 16 haftayı bekle canım

Doktor kesin bişey söyledi ama tekrar bakarmısınız bi 😍

Eklentiler

• CBF514CA-5C15-443E-960F-7E450AD985CB.jpeg
    CBF514CA-5C15-443E-960F-7E450AD985CB.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 46
Hayırlı
Hayırlı evlat olsun canım sağlıkla gelsinGönlünden tabii ki kız geçmişte de Ama Allah böyle nasip etmiş yapacak bir şey yokSen yinede garanti olsun diye 16. haftayı bekle bence

Ogluşun mu. Geliyo Canım
12 haftada kesin erkek demiştin canım bacak arasındaki çıkıntıdan görüntüsünden belki hatırlarsın ama 15 küsür haftamdayım doktor kesin kız dedi bende anlamadım şaşkınlık içerisindeyim hala 😂 bu arada 12 haftada erkek 13. Haftada erkek gibi demişti 2 farklı doktor

12 haftada kesin erkek demiştin canım bacak arasındaki çıkıntıdan görüntüsünden belki hatırlarsın ama 15 küsür haftamdayım doktor kesin kız dedi bende anlamadım şaşkınlık içerisindeyim hala 😂 bu arada 12 haftada erkek 13. Haftada erkek gibi demişti 2 farklı doktor
Hmmm kızın olacak yanı hayırlı olsun canım bu kadar erkek deyip te kız çıkması da garip ne güzel sağlıkla gelsin prensesin

Hmmm kızın olacak yanı hayırlı olsun canım bu kadar erkek deyip te kız çıkması da garip ne güzel sağlıkla gelsin prensesin
Teşekkür ederim amin inşallah ☺️ Değişirmi bilmiyorum bacak arası boş dedi ama emin konuştu çok 🤔 Rabbim sanada Hayırlı bi kız nasip etsin inşallah

X