dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

@Ikra meyra yorumladi şimdi bende herkesten yorum bekliyorum bakalım herkes aynı fikirmi.

Merhaba benim minnos yine göstermedi. Sizce cinsiyet nedir

Eklentiler

• 15632764308337956175802131426601.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 37
Son usg paylaştınızmı en son 9+4 dü usgniz dimi ne guzel prensesiniz geliyor saglıkla inşallah
Evet 9+4 teki usgyi paylaşmıştım meraktan duramadım başka bir doktora gittim suan elimde usg yok 2 hafta sonra kendi doktoruma gidicem uygun pozisyonda olursa net söylerim dedi atarım buraya yine

10 hafta 4 günlük yorumlarınız nedir kizlar

Eklentiler

• 1563278005803-545913476.jpg
    131,3 KB · Görüntüleme: 51
Daha yazmicam kimse bana birşey demiyor görmemezlikten mi geliyorsunuz benden sonra sorana yorum yapıyorsunuz bana kimse yazmıyor tmm daha sormicam

canım burda bebişin cok cok küçük ne kadarlık tam olarak resimde ?
hiç bişeyi belli değil gibii ben anlamam tahminden ama erkek doğdu içime bakıncaa ama sadece his hiç bişi gözükmüyo çünkü
11+2canim teşekkür ederim yorumun için.gonlumdeki kız inşallah rabbim gönlümdekini nasip eder hayırlı ve sağlıklı

11+2canim teşekkür ederim yorumun için.gonlumdeki kız inşallah rabbim gönlümdekini nasip eder hayırlı ve sağlıklı
11+2 gibi çıkmamış hiç usg kötü o zamansaa bilemedim ben geçenlerde 10+1 lik resmini atmıştım bebişimin resimde kolu bacağı kafası belli
doktorun hiç tahmin yaptımı ? devlet hastanesinemi gidiyorsun ?
benimde gönlümdeki kız allah gönlümüze göre verir inşalah :)

Özele gidiyorum canım genelde erkek bebekler çabuk gelişir derler.dr.birsey demedi bende sormadım .Rabbim gonlumuzdekini nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…