dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Ramzi cok kişide tutmuyor Canım sağlıkla gelsin

Net degil canım başka usg varmı
Ayy yok işte maalesef. Benim doktorum söylemeyince muayene fiyatı daha uygun bi doktora göründüm onun da cihazı ancak böyle gösteriyor. Bu durumda dedi %80 kız diye. Eşim de bizimki net görüntüde söylemedi bu görüntüyle nsıl bilecek diye tümden kafamı karıştırdı :) biraz da erkek istiyo duymak istediği cevap değildi

Sizin dr söylemediyse drunuzu bekleyin derim canım rabbim gönlünüzdekini saglıkla nasip etsin inşallah

%80 lik cok sey degiştirir canım hayırlısı olsun

Ustelik 12 haftadasınız siz 14-16 haftalara dikkate alın derim

Amin inşallah canım benim, sende okuduğum kadarıyla kız bebek istiyosun Rabbim hayırlı sağlıklı bi kız bebek nasip eder inşallah Teşekkür ederim
İnşallah canım cok saol iki oğlum var benm se cok şükür bi cok hamil arkadaşın duasını aldık bakalım Rabbim nasip eder inşallah hayırlı sağlıklı bi kız evlat sağlıkla gelsin huzurla büyüsün bebiş

Kafa yapısından cinsiyet anlaşılmıyor bence oğlum bu haftalarda yusyuvarlak minicikti gören herkes kesin kız diyodu o an verdiği poz ve cihaz da önemli galiba
Son usg paylaştınızmı en son 9+4 dü usgniz dimi ne guzel prensesiniz geliyor saglıkla inşallah

kizlar 14 haftadayiz doktor bisey demedi sizce nedir

Eklentiler

• 15632650190088475085940207895920.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…