dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

merhabalar bende resim koymak istiyorum ama nasıl olduğunu bilmiyorum tarif edermisiniz lütfen

Cnm önce resmini telle Yada foto makinesiyle çek
Ardından pc ye yükle hizli resim diye bi site var ordan gözat dan pcdeki resmi bul sonra forumlar için uygun
Olan linki buraya yapıştr.
Bnm telden aktarmam uzun oluo o yüzden oyle yapıyorum
Yoksa telden direkt olarakta aktarabilirsin sanırsam

orkidem canim benim sana ulasamiyorum
mesaj kutunda dolu gonderemiyorum
insallah iyisin
ben carsamba doguma gidicem sezeryan olucak
insallah eve donunce gorusebiliriz
suan msndede sorun var yazamiyorum

cok kucuk ama simdilik erkekkkkkk diyorumm

ORKDM benimkinde bibakarmısın Dr 100%95kız dedi sende kız dedin zahmet olmazsa bi baksan herkes kafamı karıştırıyor okız değildir diye değişir diyorlar ben iki gözüm iki Çeşme ağlıyorum saya 255 resimler acaba değişirmi şimdiden elin kolun ağrımasin Allah razı olsun teşeekkürler

cok kucuk ama simdilik erkekkkkkk diyorumm

çok tesekkur ederım orkıdem.bır kızım var buda erkek olur ınsallah allahın ıznı ıle cok ıstıyorum..degısebılıyormu bu haftalarda cınsıyet?..genelde soyledıklerın tum tahmınler tutmus baktıgım kadarıyla bır ıkı ıstısna harıc.

hazal5983 .!.:
çok tesekkur ederım orkıdem.bır kızım var buda erkek olur ınsallah allahın ıznı ıle cok ıstıyorum..degısebılıyormu bu haftalarda cınsıyet?..genelde soyledıklerın tum tahmınler tutmus baktıgım kadarıyla bır ıkı ıstısna harıc.

Hazalcim bu sekilde olursa resim net birsey solenir $nzfc4.jpg
Ugurboceee nin resim net bu sekolde olsa iyi olur

canim popo kismi hep kesilmiss erkek diycem diyemiyorumm

ORKDM çok teşekkür ederim güzel yorumun için artık 8 temmuza kadar sıkıcam dişimi ama içim içimi yiyor acaba ne yapıyor sağlığı nasıl cinsiyeti ne diye bakalım o zaman doktorum bakarsa sizler ilede paylaşırım cinsiyetini

X