dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

$Adsýz2.jpg $Adsýz.jpg merhabalar benim bebeğimin cinsiyeti hakkında tahminlerinizi öğrenmek istiyorum. $Adsýz.jpg

Eki Görüntüle 728123 Eki Görüntüle 728122 merhabalar benim bebeğimin cinsiyeti hakkında tahminlerinizi öğrenmek istiyorum.Eki Görüntüle 728122

canım görüntülerde pek bir şey belli değil hiç anlaşılmıyor ya da ben göremiyorum ama şu kadarını söylim ben de bu teori tutmadı benim bebeğimin bu çıkıntısı neredyse 90 dereceydi ama bebeğim kız:KK16::KK16: o yüzden fazla kaptırma kendini sağlıklı olsun yeter bu arada kaç haftalıksın tam olarak:KK49:

canım görüntülerde pek bir şey belli değil hiç anlaşılmıyor ya da ben göremiyorum ama şu kadarını söylim ben de bu teori tutmadı benim bebeğimin bu çıkıntısı neredyse 90 dereceydi ama bebeğim kız:KK16::KK16: o yüzden fazla kaptırma kendini sağlıklı olsun yeter bu arada kaç haftalıksın tam olarak:KK49:

canım ben merak ettim çıkıntı 90 derece kız yazmışsın mümkünse resmini koyabilirmisin yada kaçıncı sayfada söylesen senin bebişin resmi ben bakarım bu sitede ve başka yerlerde okuduklarımın hiç biri bende tutmadı açıkçası mantığımada yatmadı ama burdaki teori bana mantıkende doğru geldiği için tam tersi bir durumu da merak ederim lütfen bebeğinin resmini yada bulunduğu sayfayı söylersen çok mutlu olurum. çok merak ettim.

19 haftalık oldu bebeğim.

AYHHHH deme yaaaa heyecanlandimmm gozun aydin diyimmi ozamann

kac haftalik burada bana kiz gibi geldii ama baska bask koy bidaha bakiyimmm

Orkdm kandiliniz mübarek olsun cenabi Allah bu gününün hürmetine sana esine kizlarina uzun ömürler ve. Ücer ücer oglan cocuklari nasip etsi. Sen beni sevindirdin allahta seni sevindirsin bu gün doktara gittim Doktor 100%95 kiz dedi resimde aldim Bakmak istersen koyarim seni cok öpüyorum Canim nasil sevindim anlatamam

Orkdm kandiliniz mübarek olsun cenabi Allah bu gününün hürmetine sana esine kizlarina uzun ömürler ve Ücer ücer oglan cocuklari nasip etsin. Sen beni sevindirdin allahta seni sevindirsin bu gün doktara gittim Doktor 100%95 kiz dedi resimde aldim Bakmak istersen koyarim seni cok öpüyorum Canim nasil sevindim anlatamam

Bügünkü resimler... cevabini bekliyorum orkdm!

img_0355vva9f.jpg

img_0356lpadw.jpg

$IMG_1169.jpg orkide benim bebeğe de bakabilirmisin burda 10+5 ben kıza çok benzettim sen de fikrini söylermisin

Ay kizlar bu ultrason goruntulerinde bebislerinizin hicbiseyini goremedim bwn be diyim size dr gibi olmussunuzz :))

Bende yardım istiyorum 12. hafta 2li taramadaki kontrolllerin fotoğrafları bunlar. 12. haftam bitiyor doktorumuz bir tahmindede bulunmadı merak ediyorum yorumlarınızı $1.jpg $2.jpg $3.jpg $4.jpg şimdiden çok teşekkürler yorumlarınız için

Son düzenleme:
kızlar lutfen benım ıcınde yorum yaparmısınız.11+1 gunluk.

Eklentiler

• $IMG_2637.jpg
    $IMG_2637.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 76
Bende yardım istiyorum 12. hafta 2li taramadaki kontrolllerin fotoğrafları bunlar. 12. haftam bitiyor doktorumuz bir tahmindede bulunmadı merak ediyorum yorumlarınızı Eki Görüntüle 730107 Eki Görüntüle 730108 Eki Görüntüle 730109 Eki Görüntüle 730110 şimdiden çok teşekkürler yorumlarınız için

canım ilk resimde gördüğüm görüntü erkek nubu, genelde tahminde bulunmam ama seninki çok bariz konu sahibi girince o daha sağlıklı bilgi verecektir,uzman değilim sadece tahmin bence erkek. ALLAH c.c sağlılklısını ve hayırlısını versin hakkında.

havin__ teşekkür ederim yorumların için diğer arkadaslarında yorumlarını bekliyorum. Doktorumun bakmaması beni daha da heycanlandırıyor o kadar merak ediyorum ki

kizlarr geliyooooooo

ya kizlar ben dr degilimki beserim elbette sasarim
elimde alet bile yok dr alet oldugu halde 9 ay kiz diyo oglan cikiyo oglan diyo kiz cikiyo
ki goruntunun temiz olmasi cok onemlii kesin dediklerim cok net goruntuler

cnm bugun bebeğimin kız değil erkek olduğunu öğrendim..
dediğin gibi yanılmalar hep olabiliyor .. dr kıza benzetmişti sende oyle ama olsun.. napalım kader kısmet
durun azcık ben bu durumu hazmedeyim :KK14:
oğlum cok sevindi bu arada..

nerede resmi kesinmi dedi

resım 4 d verdi.. o şaşkınlıkla başka resim fln aklıma gelmedi ztn.
kadın 16. haftada kesinleşir ama yok yok bu erkek bu kadar uzun klitoris olmaz dedi
bende gordum pipisi var barizdi yani..
ztn hissetmiştim erkek olacağını.. ve bugun gıttıgımızde erkek bu dıyecegını adım gıbı bılıyordum..

Son düzenleme:
resım 4 d verdi.. o şaşkınlıkla başka resim fln aklıma gelmedi ztn.
kadın 16. haftada kesinleşir ama yok yok bu erkek bu kadar uzun klitoris olmaz dedi
bende gordum pipisi var barizdi yani..
ztn hissetmiştim erkek olacağını.. ve bugun gıttıgımızde erkek bu dıyecegını adım gıbı bılıyordum..

hayırlısı olsun canım yaa ama ne yalan söylim ben senin için hiç emin olamadım birtürlü hep aklımda bir soru işareti kalmıştı ama kıza meğilledik kendimizi serum alacak kadar kötü hamilelikler genelde erkek çıkıyor :KK50::KK50:ama bak şuda var bir arkadaşta 4 d de erkek dedi pipisini gördüm resmen dedi ama kız çıktı bellide olmuyor 4 d yanıltıyor cinsiyette bence 2 d de cinsiyet daha iyi anlaşılıyor

Son düzenleme:
hayırlısı olsun canım yaa ama ne yalan söylim ben senin için hiç emin olamadım birtürlü hep aklımda bir soru işareti kalmıştı ama kıza meğilledik kendimizi serum alacak kadar kötü hamilelikler genelde erkek çıkıyor :KK50::KK50:ama bak şuda var bir arkadaşta 4 d de erkek dedi pipisini gördüm resmen dedi ama kız çıktı bellide olmuyor 4 d yanıltıyor cinsiyette bence 2 d de cinsiyet daha iyi anlaşılıyor

bakarken ikisinden de baktı ztn. en cok 2 de baktı
bu saatten sonra o uzun sey ıcerı kaçmaz sanırım :)

X