dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

ayynneeenn canim ona biz burda kizdan erkege donen nublar diyoruz ve genelide erkek cikiyooo

tskler canim bilmiyorum artik hayirlisi benim iicin hic onemi yok cinsiyetin :) ama ilk sen dedin kiz diye :) hayirlisi :) ayrica dun yanlis yazmisim suan 11+4 olduk :) diger fotolara baktinmi

yoo gormedim bana nub lazim nub koyyy

Hayırlı uğurlu olsun şehzaden maşallah.Cinsiyetin kesinleşmesi için erken değil mi?13.haftalık yazıyorda merak ettim.

14.haftadaydim canim dun fasulyem 8 gun onde gidiyor .cizelgem yanlis yani.erkekler daha cabuk gosteriyor mallar meydandaydi toslaginn benim arkadaslarda hep bu haftalarda ogrendi prensleri hatta bir arkadasla ayni doktora gidiyoruz o 12.haftada ogrendi kiz oldugunu

Peki doktor kesin biliyormuymuş benim arkadaşa 22.haftaya kadar kız dendi ama bebeği erkekmiş.Ama bazı doktorlar çok becerikli bu konuda ilk ne dediyse hiç değişmiyor

bak egemcimm goruntu bu doktorumuz boyle bir goruntu yakaladi tam ayaklarini acip alttan cekti mallarr meydanda gordugun gibi :) senin belli oldu mu canim sende merak icindesin galibaa

Peki doktor kesin biliyormuymuş benim arkadaşa 22.haftaya kadar kız dendi ama bebeği erkekmiş.Ama bazı doktorlar çok becerikli bu konuda ilk ne dediyse hiç değişmiyor

evet canim arkadasimada 12.haftada kiz demis kizi olacak ama bizim bariz belliydi pipisi goruntude iyiydi 4 boyutlu ultrasyon.hatta bende sordum kordon filan olmasin hayir dedi birseye basti kordonu kirmizi cizgilerle cizdi bacak arasinda degil dedi bide bu haftalarda cikinti degismez dedi pipisi olusmus yani

Selamm.. Bende 12 Haftalık Gebeyim. Bebeğimin Resmini Ekliyorum, Nub Teorisine Göre Kıza Benzettim Ben Ama Sizde Yorumlayabilir Misiniz? Teşekkürler.

meraba benim bebişminde cinsiyetini tahmin edermisiniz be erkek hissediyorum ama drum bişey demedi henüz bu görüntü 11+5 :

arkadaşlar benim bebeğim 11+2 günlük dokktor cinsiyeti hakkında birşeydemedi sizce nub a göre ne gözüküyor sevgiler

Eklentiler

• $101_5417 (640x480).jpg
    194,7 KB · Görüntüleme: 95
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…