dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

canim simdi en son adet tarihim 27 ocakta....ama kan testi yaptirdi doktorum ve kesine kesin 4 subatta hamile kaldigimi soyledi..suan 10+4 haftaligiz orda sistemdekini ayarlayamiyorumki...mayis 4 te 3 aylik olcak

benim sanki hiç belli olmayacakmış gibi geliyo yaa daha gram karnım bile yoki kilo bile almadım:KK14:nerde okadar belli olcak kadar oldumuki sanki hi,ç hamile değilim:KK1::KK1:

$image.jpg $image.jpg
Kızlar tahminlerinizi bekliyorum

Canım burdayım sana defalarca özelden mesaj atmayı denedim posta kutun doluydu,benim hep aynı doktor 13-14 mayıs gibi yalnız benim çok ağrım var kasıklarıma belime falan kramplar batıyor,

geçmiş olsun canım ama bu haftalarda oluyor bebek büyüdükçe rahim genişlemesi bel ve kasık ağrısı yapıyor dikkat et..

canim burda resmenn kizz
belki eko karaltisinda kalmis olabilir diycem ama sanmam
nubu goremedim bu arada cok kucuktu foto

tskler canim bilmiyorum artik hayirlisi benim iicin hic onemi yok cinsiyetin :) ama ilk sen dedin kiz diye :) hayirlisi :) ayrica dun yanlis yazmisim suan 11+4 olduk :) diger fotolara baktinmi

bence bebiş kız gibi bacak arası boş ama 12 haftada henüz oluşmamış olabilir.. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin gönlünden geçen ne?

:) saol cnm amin ins allah snide kurtarsin :) gonlumden gecen :) kiz ....ama yinede ikisinede raziyim ilk bebis sonuctaa..

:) hayrlısı olsun inşşş tsk ederimm yorumlarınzaa allah herkesi sağlıcakla bebeklerine kavuştursun inş

baska varmi canim cpk tereddutte kaldim haftasina gore paralel ama gayette buyuk ve yukarda

Teşekkürler yorum için başka var ama bunlar en net gibi geldiği için koydum bende ultrasonda izlerken yukarı doğru bi çıkıntı gördüm doktor da erkeğe benzetti anladığım kadarıyla sende gayet büyük ve yukarda derken erkeğemi benzettin?

X