dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

egem yatutarsanın bebeginin cinsiyeti belioldumu canım

canım o bizden sonra diye hatırlıyorum,10.hafta olabilir.Bu arada bir arkadaşıma doktor 22.haftaya kadar kız demişti dün akşam kanaması gelmiş acile gitmiş bebek erkekmiş,çok istiyordu çok sevindim çok dua etmiştim ona

egem bacım banada dua et
bak bekliyorum

ORKİDEM ayyhh kız gerçekten hayaranım sana bi resimden nası anlyosun doktor olacak kadınsın vallah bacım.
hani sen bebeğimin 12 haftalık bir resmine kız gibi, diğerine bariz erkek demiştin ya..doktorum da %95 kız demişti. konuşmasını tamamdır kız bu diye bitirmişti.
14 te fikri yine değişmedi..
dün benim doktorumla yine aynı hastanedeki iyi olduğu söylenilen başka bi doktora daha gittim.aslında keşke gitmeseymişim..kendimi doktorum a ihanet etmiş gibi hissediyorm.ama burada öyle şeyler okudum ki acaba dedim benim doktor da yanılıyor mu?neyse benim doktorum da o sıradan doktorlardan mıdır acaba o da mı yanılıyor diye kendim bizzat test etmek için..yoksa kendim hiiiiiiiiiç heyecanlı değildm giderken..2 doktor aynı bebek için ne der diye gittim..doğum günümdü..ancak öyle aman aman sevinmedim.hem kızım hasta hem ben de benim üstümde halsizlik bi ağırlık vardı..

16 haftada son gittiğim doktor da %99 kız dedi..2 doktor birden yanılamaz değil mi?maşallah diyorum gittiğim doktorlara ve duruma...öyle aman aman da sevinmedim biliyırdum, tahmin ediyordum böyle söyleyeceğini..ALLAH herkese benim doktorum gibi iyi doktorlar nasip etsin...gerçekten söylendiği kadar varmış..doğum için de çok tercih edilen bi doktor. burda kalırsak doğumumu kesinlikle kendi doktorum a yaptırıacağım..
bu arada kızım su çiçeği geçiriyo onunla uğraşıyorum ALLAH ım herkesin evladını korusun..rapor alıcam sanırım.

3 kere okumama rağmen yazdığınızdan bir şey anlamadım :26: şimdi orkidem bildi mi diyosun bilemedi mi?bariz erkek dedi,dr da kesin kız dedi diyorsunuz,ama orkidem nasılş anlıyorsun resimden dr gibisin diyorsunuz...anlayamadım gitti

Bayanin ikizlari var sanirim

anlaşılamamış olabilir doğrudur..
ben geneli kastettim.bazen doktorlar ekrana baktıkları zaman bile anlayamayabiliyorlar..ama orkide bi resimden bile çıkartıyr.genelde de yanılmıyor.ona istinadebn söyledimç.sanırım eksik yazdım..ve ayrıca bakın bu sayfada benim moralim çoooooooooook bozuldu.sevincim yarım kaldı..siz belki yeni takip ediyor olabiilirsiniz.eğer biz kendimizi karşıdakinin yerine koyamıyorsak eksik var demektir..ben artık uzatmak istemiyorum..ALLAH ım hepimizi sağlıklı çocuklarımza kavuşttursun inşallah

kiz niye morallin bozulduu canim yaa
once kiz demistim sonra erkek dedim diyemi valla canimm sekline pozisyonuna gore cook degisiyor eger bu yuzden uzulduysen hakkini helal et
o yuzden degisik degisik fotolar istiyorum
o anki durumuda cok onemli ahh elimde alet yokki kesin diyim alti ustu rastgele bir fotografa gore yorum iste

ah canım yaa,yanlış anlaşıldıysam,ben özür dilerim asıl...ben hakikaten ne demek istediğini çözemedim,orkidem bildi mi bilemedi mi diye...ben de çok inanıyorum onun yorumlarına,şimdiye kadar 2 kez yanıldı yanlış hatırlamıyorsam,biraz zaman sonra bana da lazım olacakta istatistik için sordum sana,tuttumu tutmadı mı diye...

asla hiç bir anne adayını üzmek gibi bir niyetim olamaz,tekrar özür dilerim :128:

yahu benim sana neden moralim bozulsun ki..yani sen ne gördüysen onu söylüyon biliyrm ki sen de hepimizin gönlünden geçeni söylemek istersin..
öyle olmasa budurumdan(genital nub) bizi hiiç haberdar etmezdin.
ben önce genel olrak yazdım sora da bana değini dr.ların dedğini.genelden özele gittim yani.
doktorum öyle kesin konuştu ki 12 haftada ben de inandım hani dese yüzde 51,55 yada 60 fazla inanmam.doktoro inanınca buraya resim koydum sen bi resmi kız gibi dedin diğerine erkek.onu söledim hatırlattım sadece..benim bu sevinmem üzerine işte doktorlar yanılır diye söylenince bayağı bi kafaya taktım.senden değil..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…