dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

cnm bebişin çok tatlı hakkında hayırlısı olur inşallah bende atmak istiyorum resim ama beceremiyorum .....

Tesekkur ederim canım insallah senin icinde hayırlısı olur ben sana yardimci olaym istersn resm yükleme konusunda en altta konuya cevap ver yazio once oraya tikla daha sonra altta diger secenekler yazio ordan eklenti ekleye tikla snr acilan sayfada bilgisayarina yukledign resmi bul icerigi ekle deyip bitir de boylece resmin yuklenmis olur umarim anlatabilmisimdir :)))

Tesekkur ederim canım insallah senin icinde hayırlısı olur ben sana yardimci olaym istersn resm yükleme konusunda en altta konuya cevap ver yazio once oraya tikla daha sonra altta diger secenekler yazio ordan eklenti ekleye tikla snr acilan sayfada bilgisayarina yukledign resmi bul icerigi ekle deyip bitir de boylece resmin yuklenmis olur umarim anlatabilmisimdir :)))

cnm olmuyo orkdmde çok yardımcı oldu ama bilgi sayarda sorun var galiba olmuyo yardımın için sagol :)

ORKDM msn en istek gönderdim kabul edersen resmi göndericem ordan çok teşekkür ederim ilgine benm için çok önemli bi durum bu ............... sagol

Lutfen yorum yaparmisiniz,12+5 ugsde.. Cok heyecanliyim:18:

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 71
X