dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

evet öyle demiştin orkdm.ama doktor neden benzetemiyor bişeye ben onu anlıyamıyorum sen resmin neresinden anlıyorsun tebrik ederim canım seni ya :emir_bebek:

Canım senin bebeiş kaç haftalıktı?içimde bir his var erkek bebeğin gibi geliyor bana.ALLAH inşallah gönlündekini versin

Orkiş bir başka doktora gittim.cinsiyetini merak ediyorum dedim.Baktı hani geçen hafta idrar yolu enfek.geçiriyordum ya ondan galiba bebeğin suyu azalmış dedi buzlu camdan bakıyor gibiyim göremiyorum dedi kısmet artık ama su azalmış diye şimdide taktım

Orkiş bir başka doktora gittim.cinsiyetini merak ediyorum dedim.Baktı hani geçen hafta idrar yolu enfek.geçiriyordum ya ondan galiba bebeğin suyu azalmış dedi buzlu camdan bakıyor gibiyim göremiyorum dedi kısmet artık ama su azalmış diye şimdide taktım

ayyhhh ne ara gittinn kizzzz
ben bu tr yedeki dr lara sasiyorum pat diye soyluyiveriyorlar sen takma canim booolca su ic gerci fayda edermi bilmiyorum ama soyliyim dedim
bugunmu gittin

ayyhhh ne ara gittinn kizzzz
ben bu tr yedeki dr lara sasiyorum pat diye soyluyiveriyorlar sen takma canim booolca su ic gerci fayda edermi bilmiyorum ama soyliyim dedim
bugunmu gittin

Sen merak ediyorum diyeince ben de iyice meraklandım işten son saat izin aldım ,uçtum ama tabi o saatte ancak nöbetçi doktorlar var .kendi doktorum 8 10 bardak su demişti bu 15 bardak su iç dedi

Sen merak ediyorum diyeince ben de iyice meraklandım işten son saat izin aldım ,uçtum ama tabi o saatte ancak nöbetçi doktorlar var .kendi doktorum 8 10 bardak su demişti bu 15 bardak su iç dedi

bu arada 18-20 haftadan önce çok yanılma oluyormuş öyle dedi

$m2b2x.jpg
13 hfta 3 gnlgz burda bi tahminin varmı canm önceki gönderdigme kız demiştin

X