dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

inşallah olmuştur görünüyomu acaba resim ?

Eklentiler

• $IMG_8253.JPG
    $IMG_8253.JPG
    6,5 KB · Görüntüleme: 109
Lutfen 215. sayfaya,yorum yaparmisin,gurbetguzeli kiz dedi ama,birde sen yorum yapsan.. Simdiden tesk.ederim

ben daha öncede resmi görünce kesin erkek yorumu yapmıştım tabiy konu sahibi gelince o doğrusunu söyleyecektir, bir arkadaş nub yok demiş bende yukarda gördüğüm şeyi erkek genital organına benzettim ayağa yada kordana benzemiyor, tıpkı erkek nubuna benziyor yinede orkdm gelsin yanılır olsamda benim fikrimce erkek, hayırlısı olsun canım hakkında

Yorum için teşekkür ederim canım @ORKDM ne diyor acaba? 3 hafta sonra öğrenicem inşallah.. Allah hepimize sağlıklı evlatlar versin, gönlümüze göre versin kızlaar..:KK3:

$DSC_0006.jpg

Son düzenleme:
Orkiş bunu verdi ama sanki göbek kordonu gibi sanki yukarıya doğru ip gibi uzanıyor.

ortasını çizdim ama uzantısı var Sana anlatmıştım hatırlamayabilirsin kızıma doktaor 20 haftaya kadar erkek demişti onun için önce ALLAHA sonrada doktordan çok sana güveniyorum :KK54:

fotoğraf0017.jpg (31.7 KB (Kilobyte))

Eklentiler

• $fotoğraf0017.jpg
    $fotoğraf0017.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 116
Son düzenleme:
Orkiş bunu verdi ama sanki göbek kordonu gibi sanki yukarıya doğru ip gibi uzanıyor.

ortasını çizdim ama uzantısı var Sana anlatmıştım hatırlamayabilirsin kızıma doktaor 20 haftaya kadar erkek demişti onun için önce ALLAHA sonrada doktordan çok sana güveniyorum :KK54:

ben bu resimden hiçbişey anlamadım bacım :KK50::KK50:neresi,ne çözemedim

Son düzenleme:

bncede erkek cnm bnmmm yuregini ferah tut

egem yaaaaa rabbimm ne buyukk sukurler olsun ben bundan cok nuba dayaniyorumm ki burdada belli pipi
afff rabbimmm ne kadar mutluyum anlatamamm

Son düzenleme:
orkidemm oglannnnnnnn diyorrrrr
bu senede hep erkek yahuu hani banaaa:KK37:

Teşekkür ederim canım yorum için. İlk size söylicem cinsiyetini öğrenince :KK1:
İşin garip yanı daha hamile olmadan önce herkes bana senin kızın olur diyordu, hamişim hala beni gören herkes bana bence kızın olur diyor hatta alışveriş merkezine gideyim orda çalışan bayanlar bile sizin kızınız olur diyor :KK1: Ben içimden hep oğlum olacağını hissediyordum küçükten beri hala öyle hissediyorum ama sanki kızım olacakmış gibi alıştırdım kendimi 100 kişiye sorduk 100 üde kız dedi hahahaa:KK1: Hayırlısı bakalım ama çatlicam artık 3 hafta kaldı kontrolüme doktorum hiç renk vermedi özel hastanenin prensibi sanırım, 16dan önce tahmin bile yapmıyorlarmış..

X